Popis produktu L’Oréal Paris Excellence Creme
Vlastnosti

Popis:
Elegantná ochranná farba Excellence Creme od L’Oréal Paris prekryje až 100 percent šedín. Môžete s ňou docieliť radikálnu zmenu vašej prirodzenej farby a docieliť perfektného výsledku s permanentnou trvanlivosťou. Vaše vlasy zosvetlí o 2 až 3 tóny. So superzosvetľujúcimi odtieňmi dosiahnete zosvetlenie až o 5 tónov. Doba pôsobenia je iba 30 minút.
Excellence Creme je to pravé riešenie, pokiaľ vašim vlasom chýba lesk a vitalita. Formula je obohatená o Pro Keratin, ktorý dokáže vašu farbu omladiť a vyživiť. S novou farbou na vlasy L’Oréal Paris Excellence Creme budú vaše vlasy zdravé, lesklé a hebké.

Účinky:

  • 100 % prekrytie šedín
  • zosvetlenie až o 5 tónov
  • permanentná trvanlivosť
  • hebké a lesklé vlasy

Zloženie:

  • Pro Keratin- omladenie a oživenie farby

Ako aplikovať:
Pred farbením
Použite ochranné sérum na suché a neumyté vlasy. Aplikujte na najpoškodenejšie časti vlasov (dĺžky a končeky). Nechajte pôsobiť počas farbenia.
Cez ramená si prehoďte uterák a navlečte si ochranné rukavice.
Tuba farbiaceho krému už bude prepichnutá z predchádzajúceho testu citlivosti. Vytlačte celý obsah tuby do flakónu s oxidačným činidlom. Nasaďte aplikačný nadstavec a dobre pretrepte, aby ste získali homogénnu zmes. Nepoužívajte aplikátor s hrebienkom. Zašraubujte ihneď aplikačný flakón, aby ste zabránili vystreknutiu farbiacej zmesi. Pre aplikáciu si môžete zvoliť i hrebienkový aplikátor. Ľahko kĺže po vlasoch a je ideálny na stredne dlhé alebo dlhé vlasy.

Počas farbenia

Možnosť 1: Vlasy farbené v podobnom odtieni.
Aplikáciu začnite od korienkov. Pomocou špičky aplikátora oddeľte vlasy do menších, rovnomerných sekcií. Aplikujte zmes iba na korienky dovtedy, pokiaľ nebudú všetky korienky pokryté zmesou. Nechajte pôsobiť 20 minút.
Aplikujte zvyšok zmesi po celej dĺžke vlasov a na končeky. Vlasy jemne masírujte. Nechajte pôsobiť 10 minút.

Možnosť 2: Vlasy nefarbené alebo farbené pred viac než tromi mesiacmi alebo s veľmi odlišným odtieňom.
Aplikáciu začnite od korienkov. Pomocou špičky aplikátora oddeľte vlasy do menších, rovnomerných sekcií. Rozotrite zmes po celej dĺžke vlasov a vlasy masírujte dovtedy, pokiaľ nebudú všetky vlasy pokryté. Nechajte pôsobiť 30 minút.

Po farbení
Pridajte trochu vlažnej vody a vlasy jemne masírujte. Potom vlasy dôkladne oplachujte až dovtedy, kým bude voda číra. Naneste balzám na celé vlasy a jemne vmasírujte. Nechajte pôsobiť 2 minúty a potom opláchnite. Uchovajte balzám pre ďalšiu aplikáciu.

Aby ste predišli škodám, ktoré by vám mohol spôsobiť zvyšok farbiacej zmesi, nikdy ho neskladujte a okamžite ho vyhoďte.

Bezpečnostné upozornenie: pozorne čítajte pred použitím
Tento výrobok nie je určený na používanie pre osoby mladšie ako 16 rokov. Test musí byť vykonaný 48 hodín pred každou aplikáciou tohto produktu, lebo alergia sa môže rozvinúť náhle i po predchádzajúcej bezproblémovej aplikácií tohto alebo iného farbiaceho produktu.
Dôležité: Tento výrobok môže v ojedinelých prípadoch spôsobiť alergickú reakciu i s vážnymi následkami. Aby ste znížili riziko možnej alergickej reakcie, je nutné dodržiavať nasledujúce inštrukcie:
Dočasné tetovanie henou môže zvýšiť riziko alergie.
Nefarbite si vlasy pokiaľ:
- Máte vyrážku na tvári alebo citlivú, podráždenú a poškodenú pokožku hlavy.
- Ste už niekedy zaznamenali nejakú reakciu po farbení vlasov.
- Ste v minulosti zaznamenali reakciu na dočasné tetovanie čiernou henou.

Ako vykonať test citlivosti:
Dajte si dole náušnice. Naneste nerozmiešané farbiace činidlo pomocou vatovej tyčinky za ušný lalôčik na oblasť cca 1 cm2. Nechajte zaschnúť a opakujte aplikáciu 2x – 3x. Flakón s farbiacim činidlom potom starostlivo uzavrite. Počas 48 hodín toto miesto neomývajte, ak spozorujete svrbenie, pálenie či začervenanie pokožky okolo alebo v oblasti aplikácie prípravku, farbu neaplikujte.

Zvláštne pokyny:
V prípade, že počas aplikácie prípravku spozorujete podráždenie, pálenie, svrbenie v oblasti vlasovej pokožky, okamžite prípravok opláchnite vlažnou vodou a ďalej ho neaplikujte. Ak spozorujete zrýchlenie dýchania, vyhľadajte okamžite lekársku pomoc. Ďalšie použitie farby konzultujte s lekárom.
Ak spozorujete počas dňa po aplikácií produktu nejaké neobvyklé reakcie ako podráždenie, začervenanie či vyrážky na vlasovej pokožke alebo koži, alebo opuchnutie tváre či očí, pľuzgiere alebo mokvanie na koži alebo/a vlasovej pokožke, odporúčame konzultáciu s lekárom.
Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu produktu s pokožkou a očami. Nepoužívajte k farbeniu rias a obočia. ri zasiahnutí očí ich okamžite vypláchnite veľkým množstvom vody. Pokiaľ nosíte kontaktné šošovky, vytiahnite ich pred vyplachovaním. Používajte rukavice, ktoré sú súčasťou balenia. Po aplikácií produktov vlasy dôkladne opláchnite. Prípravu a aplikáciou produktu vykonajte len v dobre vetraných priestoroch. Nevdychujte, nepožívajte. Akékoľvek otázky ohľadne citlivosti vašej pokožky konzultujte s vaším lekárom. Nepoužívajte na farbenie fúzov a brady alebo k iným účelom okrem farbenia vlasov. Po preparácií, zosvetľovaní, dlhodobom narovnávaní vlasov vyčkajte minimálne 14 dní pred aplikáciou produktu. Nepoužívajte na vlasy farbené henou a priamymi farbami.

Postupujte podľa návodu na použitie.

Vlastnosti

Použitie
Farbenie vlasov doma

O značke L’Oréal Paris

Kozmetika L'Oréal Paris | L'Oréal Paris je pravdepodobne najznámejšou francúzskou a svetovou značkou kozmetiky vôbec. Jej zárodok sa datuje až k roku 1907, kedy mladý a nádejný chemik Eugéne Schueller objavil prípravok na farbenie vlasov. Tento nenápadný produkt dal potom impulz k ďalším špičkovým a laboratórnym testom, ktoré prichádzali z úplne novými a vylepšenými výrobkami, ktoré bolo možné aplikovať na ženské telo. L'Oréal Paris rozšíril svoje výskumné centrá hneď do niekoľkých veľkých svetových miest. Dnes si možno pod značkou L'Oréal Paris predstaviť predovšetkým pleťové krémy, prípravky na vlasy, parfémy, ale aj make-upy a ďalšie.

Recenzie L’Oréal Paris Excellence Creme