Zelená farba na vlasy

Máte vybrané
  • Farbenie vlasov doma
  • Zelená
Filter

Chcete poriadnu zmenu? A nebojíte sa? V tom prípade siahnite po zelenej farbe na vlasy, ktorá dokáže vytvoriť neuveriteľné odtiene. Na prvý pohľad vyzerá možno zelená až príliš divoko, ale stačí mať trochu odvahy. Uvidíte, že to za to stojí.

V kombinácii s vašou pôvodnou farbou dokáže zelená vykúzliť odtiene od jasne zelenej cez tyrkysovú až po tmavozelenú pripomínajúcu skôr hnedú so zelenými odleskami. A aby vám zelená na vlasoch vydržala čo najdlhšie, používajte prípravky na farbené vlasy, ktoré sa postarajú o dlhotrvajúcu výdrž farby.

Nemusíte meniť farbu celých dĺžok vlasov. Vyskúšajte pokojne len pár zelených prúžkov pre mierne oživenie. A pokiaľ ste blond, nerobte si starosti ani s odfarbovaním vlasov. Zelená sa vám totiž krásne chytí.

Zelené vlasy len na skúšku

Nie ste si istí, že sú zelené vlasy pre vás to pravé? Vyskúšajte si zelenú len na chvíľu. Napríklad na večierok. A ktovie, možno si vypočujete toľko komplimentov, že sa rozhodnete aj pre dlhotrvajúcu zelenú farbu. Pre niekoľkodenný farebný efekt vám však stačí zelený sprej na vlasy alebo iná zmývateľná farba na vlasy. Uvidíte, že si zelenú zamilujete!

Farby na vlasy Farbenie vlasov doma Starostlivosť o farbené vlasy