L’Oréal Paris Préférencefarba na vlasy

5×
L’Oréal Paris Préférence farba na vlasy
L’Oréal Paris Préférence farba na vlasy

Popis produktu L’Oréal Paris Préférence
Vlastnosti

Popis:
Luxusná farba na vlasy L’Oréal Paris Préférence dodá vašim vlasom oslnivý lesk. Žiarivo lesklé vlasy si môžete užívať až po dobu ôsmych týždňov. Zloženie je obohatené o Hi-Shine Complex a obsahuje vysoko odolné farbiace zložky. Balenie obsahuje i záverečnú starostlivosť, ktorá je obohatená  UV filtrom a vitamínom E. Vaše vlasy tak zostanú lesklé a hodvábne jemné. S ultra intenzívnou dlhotrvajúcou farbou Préférence si doprajete luxus, ktorý si vaše vlasy zaslúžia.

Účinky:

  • dodáva vlasom oslnivý lesk
  • vysoká odolnosť farby po dobu 8 týždňov
  • dlhotrvajúca a ultra-intenzívna farba
  • hodvábne jemné vlasy

Zloženie:

  • Hi-Shine Complex- dodáva vlasom oslnivý lesk
  • UV filter a Vitamín E- pre lesklé a hodvábne jemné vlasy
  • vysoko odolné farbiace zložky

Ako aplikovať:
Varianta 1: Použitie na prírodné vlasy
Pre vlasy prírodné alebo vlasy nefarbené posledné 3 mesiace. Pred aplikáciou si navlhčite vlasy bez umývania.

Príprava:
Zakryte si ramená uterákom, aby ste ochránili vaše oblečenie pred zafarbením. Nasaďte si ochranné rukavice.
Nalejte farbiace činidlo do flakónu s aplikačným činidlom. Zašraubujte opäť flakón s aplikačným činidlom a dôkladne pretrepte. Okamžite po premiešaní odšraubujte špičku aplikátora, aby ste zabránili vystreknutiu farbiacej zmesi.

Aplikácia:
Nanášajte na celú dĺžku vlasov. Aplikujte farbiacu zmes najskôr ku korienkom a na odrasty. Oddeľujte vlasy na pramienky pomocou špičky aplikačného flakónu. Potom rozotrite po celej dĺžke vlasov.
Premasírujte zmes po celej dĺžky vlasov než sa vstrebáva. Vylejte nepoužitý zvyšok farbiacej zmesi do umývadla. V prípade, že sa farbiaca zmes dostane na vašu pokožku, umyte ju navlhčenou vatou. Nechajte pôsobiť 30 minút.
Aby ste predišli škodám, ktoré by vám mohol spôsobiť zvyšok nepoužitej farbiacej zmesi, nikdy ho neskladujte, ale okamžite spolu s aplikačným flakónom vyhoďte.
Navlhčite si vlasy teplou vodou a jemne premasírujte. Potom vlasy dôkladne opláchnite než bude voda číra. Naneste záverečnú starostlivosť po celej dĺžke vlasov a jemne vmasírujte. Nechajte pôsobiť 2 minúty.
Dôkladne opláchnite. Chráňte vašu farbu a lesk a zanechajte vlasy hodvábne jemné pomocou záverečnej starostlivosti. Používajte 1 krát do týždňa až počas 6 týždňov.

Varianta 2:
Pre vlasy farbené už v minulosti. Pred aplikáciou si navlhčite vlasy bez umývania.

Príprava:
Zakryte si ramená uterákom, aby ste ochránili vaše oblečenie pred zafarbením. Nasaďte si ochranné rukavice.
Nalejte farbiace činidlo do flakónu s aplikačným činidlom. Zašraubujte opäť flakón s aplikačným činidlom a dôkladne pretrepte. Okamžite po premiešaní odšraubujte špičku aplikátora, aby ste zabránili vystreknutiou farbiacej zmesi.

Aplikácia:
Aplikujte farbiacu zmes ku korienkom. Vlasy oddeľujte na pramienky pomocou špičky aplikačného flakónu a premasírujte. Nechajte pôsobiť 20 minút.
Aplikujte farbiacu zmes po celej dĺžke vlasov.  Vylejte nepoužitý zvyšok farbiacej zmesi do umývadla. V prípade, že sa farbiaca zmes dostane na vašu pokožku, umyte ju navlhčenou vatou. Nechajte pôsobiť 10 minút.
Aby ste predišli škodám, ktoré by vám mohol spôsobiť zvyšok nepoužitej farbiacej zmesi, nikdy ho neskladujte, ale okamžite spolu s aplikačným flakónom vyhoďte.
Navlhčite si vlasy teplou vodou a jemne premasírujte. Potom vlasy dôkladne opláchnite než bude voda číra. Naneste záverečnú starostlivosť po celej dĺžke vlasov a jemne vmasírujte. Nechajte pôsobiť 2 minúty.
Dôkladne opláchnite. Chráňte vašu farbu a lesk a zanechajte vlasy hodvábne jemné pomocou záverečnej starostlivosti. Používajte 1 krát do týždňa až počas 6 týždňov.
Bezpečnostné upozornenie: Pozorne čítajte pred použitím
Tento výrobok nie je určený pre osoby mladšie ako 16 rokov.
Test musí byť uskutočnený 48 hodín pred každou aplikáciou tohto produktu, lebo alergia sa môže rozvinúť náhle aj po predchádzajúcej bezproblémovej aplikácií tohto alebo iného farbiaceho produktu.

Dôležité: Tento výrobok môže v ojedinelých prípadoch spôsobiť alergickú reakciu i s vážnymi následkami. Aby ste znížili riziko možnej alergickej reakcie, je nutné dodržiavať nasledujúce inštrukcie: Dočasné tetovanie čiernou henou môže zvýšiť riziko alergie. Nefarbite si vlasy, pokiaľ: máte vyrážku na tvári alebo citlivú, podráždenú a poškodenú pokožku hlavy. Ste si už niekedy zaznamenali nejakú reakciu po farbení vlasov. Ste v minulosti zaznamenali reakciu na dočasné tetovanie čiernou henou.
Ako vykonať test citlivosti:
Dajte si dole náušnice. Naneste farbiace činidlo pomocou vatovej tyčinky za ušný lalôčik na oblasť cca 1 cm2. Nechajte zaschnúť a opakujte aplikáciu. Flakón s farbiacim činidlom potom starostlivo uzavrite a uchovajte pre aplikáciu po 48 hodinách. Počas 48 hodín toto miesto neomývajte, nezakrývajte a nedotýkajte sa. Ak počas tejto doby spozorujete svrbenie, pálenie či začervenanie pokožky okolo alebo v oblasti aplikácie prípravku, prípravok neaplikujte.

Zvláštne pokyny:
V prípade, že počas aplikácie prípravku spozorujete podráždenie, pálenie, svrbenie v oblasti vlasovej pokožky, okamžite prípravok opláchnite vlažnou vodou a ďalej ho neaplikujte. Ak spozorujete zrýchlenie dýchania, vyhľadajte okamžite lekársku pomoc. Ďalšie použitie farby konzultujte s lekárom.
Ak spozorujete počas dňa po aplikácií produktu nejaké neobvyklé reakcie ako podráždenie, začervenanie či vyrážky na vlasovej pokožke alebo koži, alebo opuchnutie tváre či očí, pľuzgiere alebo mokvanie na koži alebo/a vlasovej pokožke, odporúčame konzultáciu s lekárom.
Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu produktu s pokožkou a očami. Nepoužívajte k farbeniu rias a obočia. Pri zasiahnutí očí ich okamžite vypláchnite veľkým množstvom vody. Pokiaľ nosíte kontaktné šošovky, vytiahnite ich pred vyplachovaním. Používajte rukavice, ktoré sú súčasťou balenia. Po aplikácií produktov vlasy dôkladne opláchnite. Prípravu a aplikáciou produktu vykonajte len v dobre vetraných priestoroch. Nevdychujte, nepožívajte. Akékoľvek otázky ohľadne citlivosti vašej pokožky konzultujte s vašim lekárom. Nepoužívajte na farbenie fúzov a brady alebo k iným účelom okrem farbenia vlasov. Vyhnite sa zbytočnému kontaktu produktu s pokožkou. Po preparácií, zosvetľovaní, dlhodobom narovnávaní vlasov vyčkajte minimálne 14 dní pred aplikáciou produktu. Nepoužívajte na vlasy farbené henou a priamymi farbami.

Postupujte podľa návodu na použitie.

Vlastnosti

Aktívne látky
vitamín E
Použitie
Farbenie vlasov doma

O značke L’Oréal Paris

Kozmetika L'Oréal Paris | L'Oréal Paris je pravdepodobne najznámejšou francúzskou a svetovou značkou kozmetiky vôbec. Jej zárodok sa datuje až k roku 1907, kedy mladý a nádejný chemik Eugéne Schueller objavil prípravok na farbenie vlasov. Tento nenápadný produkt dal potom impulz k ďalším špičkovým a laboratórnym testom, ktoré prichádzali z úplne novými a vylepšenými výrobkami, ktoré bolo možné aplikovať na ženské telo. L'Oréal Paris rozšíril svoje výskumné centrá hneď do niekoľkých veľkých svetových miest. Dnes si možno pod značkou L'Oréal Paris predstaviť predovšetkým pleťové krémy, prípravky na vlasy, parfémy, ale aj make-upy a ďalšie.

Recenzie L’Oréal Paris Préférence