Fialová farba na vlasy

Najpredávanejšie

Hrajte si a skúšajte nové odtiene? Čo hovoríte na fialovú farbu na vlasy? Vyskúšajte, ako vám pristanú jemné odlesky fialovej alebo do toho choďte naplno a zvoľte zafarbenie celých dĺžok na sýtofialovú.

Originálne fialové vlasy na festival aj do práce

Na uliciach sú fialové vlasy čoraz častejšie a táto farba sa začína tešiť veľkej obľube. Každému však našťastie chytí trochu inak. A navyše vďaka rozmanitej ponuke odtieňov fialových farieb na vlasy sa nemusíte báť, že by ste skončili s rovnakým odtieňom ako má vaša susedka. Stále tak budete vy aj vaše vlasy jedinečné.

Fialové vlasy nie sú len pre rebelky, ktoré si užívajú letné hudobné festivaly. Rovnako skvelo môžete vo fialových odtieňoch vyzerať aj na obchodnom rokovaní, ktoré svojou sýtou farbou oživíte. Nie sú to totiž len vlasy, čím na okolie pôsobíte. Celkový dojem dokreslí aj vhodne zvolený rúž alebo očné tiene, a samozrejme oblečenie.

Možno vám bude viac svedčať tmavofialová farba na vlasy, možno skôr svetlofialová, ktorá už takmer pripomína ružovú. Bez obáv môžete experimentovať a hľadať ten správny odtieň fialovej, ktorý vám najlepšie sadne. Kým nájdete ten ideálny, vyskúšajte najprv zmývateľné farby na vlasy a zistite, v čom sa cítite najlepšie!

Farby na vlasy Farbenie vlasov doma Starostlivosť o farbené vlasy