Curaprox Perio Plus+ Focus 0.50 CHXdentálny gél

Curaprox Perio Plus+ Focus 0.50 CHX dentálny gél
Curaprox Perio Plus+ Focus 0.50 CHX dentálny gél
10 ml
5,60

Kód: CUR02116 | Na sklade
1
Zásielkovňa
streda 23. 9. 2020
Osobný odber
streda 23. 9. 2020

Popis produktu Curaprox Perio Plus+ Focus 0.50 CHX

Podporte zdravie ďasien s pomocou prírody. Dentálny gél Curaprox Perio Plus+ Focus 0.50 CHX je skvelý pre starostlivosť o ďasná a ich ochranu pred nebezpečným zubným povlakom. Obsahuje prírodné bioflavonoidy a chlórhexidín, ktorý je u zubných lekárov obľúbený už viac než 70 rokov. Pri pravidelnom používaní navyše odstraňuje škvrny od potravín a nápojov ako je káva, čaj, červené víno alebo karí.

Vlastnosti:

  • podporuje zdravie ďasien a ich regeneráciu
  • chráni pred zubným povlakom
  • eliminuje škvrny na zuboch
  • na lokálnu aplikáciu na postihnuté miesta

Zloženie:

  • chlórhexidín 0,5 % – napomáha zdraviu ďasien
  • CITROX®/P-Komplex – prírodný výťažok z horkého pomaranča
  • xylitol – dodáva príjemnú sladkú chuť
  • kyselina hyalurónová – podporuje regeneráciu
  • PVP/VA – vytvára na ďasnách a zuboch ochranný film
  • bez obsahu alkoholu

Ako používať:
Postupujte podľa pokynov zubného lekára. Odporúčaná dĺžka užívania je maximálne 3 – 7 dní.

O značke Curaprox

p>Kozmetika Curaprox | Curaprox – švajčiarska precíznosť v dentálnej starostlivosti. Curaprox je značka špičkových nástrojov pre zubnú hygienu, vyvíjaných švajčiarskou spoločnosťou priekopníckych odborníkov na orálne zdravie a individuálnu dentálnu preventívnu starostlivosť, Curaden International AG, v spolupráci s dentálnymi odborníkmi na výučbu, výskum a prax.
Spoločnosť Curaden sa už desiatky rokov zameriava predovšetkým na výrobu a vývoj kvalitných zubných a medzizubných kefiek, pričom hlavnými bodmi jej filozofie sú perfektne čisté zuby, efektívne čistenie zubov bez poranenia a partnerstva s najlepšími špecialistami v odbore.
Komplexný rad zubných kefiek Curaprox zahŕňa kefky na čistenie viditeľných miest zubov s rôznym stupňom tvrdosti a počtu štetín podľa špecifických potrieb zubov, napríklad citlivých, širokú škálu medzizubných kefiek či kefky vyvinuté špeciálne pre deti.
Manuálne zubné kefky Curaprox nemajú obvyklé nylonové vlákna, ale patentované CUREN® vlákna, ktoré sú až neskutočne jemné a nežné. Vďaka jemnosti vlákien sú tieto kefky atraumatické, čiže bez rizika poranenia pri používaní, hustota vláken zabezpečuje najvyššiu efektivitu, malá, kompaktná a mierne šikmá hlavička kefky umožňuje ľahký prístup ku všetkým miestam, ktoré treba vyčistiť, a osemhranná rukoväť zaistí správny uhol držania kefky pri čistení.
Aj medzizubné kefky Curaprox sú nesmierne efektívne a šetrné. Kombinujú ultrajemné patentované vlákna, ktoré sa v medzizubnom priestore rozvinú, s tenkým chirurgickým drôtikom, a tak dôkladne vyčistia celý medzizubný priestor bez poškodenia ďasna, ktoré môže spôsobiť napríklad zubná niť. Na šetrnosť myslí Curaden, samozrejme, ešte o to viac u detí, a tak sú kefky pre deti CURAkid dokonalé a nežné nástroje prvej ústnej hygieny pre batoľatá a malé deti a ústna hygiena je s nimi zábavná a príjemná.
Cieľom značky Curaprox je udržať zuby zdravé po celý život.  

Recenzie Curaprox Perio Plus+ Focus 0.50 CHX