Curaprox 1560 Softzubné kefky

3×
Curaprox 1560 Soft zubné kefky 3 ks
Curaprox 1560 Soft zubné kefky 3 ks
farebné varianty 3 ks
9,00

Kód: CUR01121 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra piatok 3. 7. 2020
Osobný odber
už zajtra piatok 3. 7. 2020

Popis produktu Curaprox 1560 Soft

Vyskúšajte jemnejší prístup ku svojim zubom. Zubná kefka Curaprox 1560 Soft má rovno strihané vlákna so zaoblenými končekmi, vďaka ktorým je čistenie zubov veľmi šetrné bez rizika poškodenia zubnej skloviny. Vlákna sú vyrobené z patentovaného materiálu CUREN®, ktorý oproti nylonu nemení svoje vlastnosti ani po namočení, a tak si dlhšie zachováva tvar.

Mierne zošikmená hlavička kefky s pružným krčkom potom umožňuje ľahké čistenie aj ťažko prístupných miest, ako sú zadné strany predných zubov alebo posledné stoličky.

Vlastnosti:

  • 1560 zaoblených vláken CUREN® s priemerom 0,15 mm
  • šetrne čistí zuby vrátane žliabku medzi zubom a ďasnom
  • nepoškodzuje zubnú sklovinu ani ďasná
  • pružný krček a osemhranná rukoväť umožňujú čistiť zuby pod optimálnym uhlom

Ako používať:
Na navlhčenú zubnú kefku naneste pastu a jemnými krúživými pohybmi vyčistite zuby zo všetkých strán. Potom si ústa vypláchnite vodou.

O značke Curaprox

Kozmetika Curaprox | Curaprox – švajčiarska precíznosť v dentálnej starostlivosti. Curaprox je značka špičkových nástrojov pre zubnú hygienu, vyvíjaných švajčiarskou spoločnosťou priekopníckych odborníkov na orálne zdravie a individuálnu dentálnu preventívnu starostlivosť, Curaden International AG, v spolupráci s dentálnymi odborníkmi na výučbu, výskum a prax.
Spoločnosť Curaden sa už desiatky rokov zameriava predovšetkým na výrobu a vývoj kvalitných zubných a medzizubných kefiek, pričom hlavnými bodmi jej filozofie sú perfektne čisté zuby, efektívne čistenie zubov bez poranenia a partnerstva s najlepšími špecialistami v odbore.
Komplexný rad zubných kefiek Curaprox zahŕňa kefky na čistenie viditeľných miest zubov s rôznym stupňom tvrdosti a počtu štetín podľa špecifických potrieb zubov, napríklad citlivých, širokú škálu medzizubných kefiek či kefky vyvinuté špeciálne pre deti.
Manuálne zubné kefky Curaprox nemajú obvyklé nylonové vlákna, ale patentované CUREN® vlákna, ktoré sú až neskutočne jemné a nežné. Vďaka jemnosti vlákien sú tieto kefky atraumatické, čiže bez rizika poranenia pri používaní, hustota vláken zabezpečuje najvyššiu efektivitu, malá, kompaktná a mierne šikmá hlavička kefky umožňuje ľahký prístup ku všetkým miestam, ktoré treba vyčistiť, a osemhranná rukoväť zaistí správny uhol držania kefky pri čistení.
Aj medzizubné kefky Curaprox sú nesmierne efektívne a šetrné. Kombinujú ultrajemné patentované vlákna, ktoré sa v medzizubnom priestore rozvinú, s tenkým chirurgickým drôtikom, a tak dôkladne vyčistia celý medzizubný priestor bez poškodenia ďasna, ktoré môže spôsobiť napríklad zubná niť. Na šetrnosť myslí Curaden, samozrejme, ešte o to viac u detí, a tak sú kefky pre deti CURAkid dokonalé a nežné nástroje prvej ústnej hygieny pre batoľatá a malé deti a ústna hygiena je s nimi zábavná a príjemná.
Cieľom značky Curaprox je udržať zuby zdravé po celý život.  

Recenzie Curaprox 1560 Soft