Skip to main content

Šedivé vlasy

Najpredávanejšie

Nebojte sa šedivenia vlasov a noste svoje šedivé vlasy s noblesou. Aby boli krásne a zdravé, používajte špeciálne prípravky na šedivé vlasy.

Tým, ako vlasy strácajú pigment, sú postupne citlivejšie a oslabenejšie a potrebujú dôkladnejšiu starostlivosť. Notino.sk vám ponúka prípravky na sivé a biele vlasy s výživnými látkami, ako je koenzým Q10, ktorý stimuluje vlasové korienky a reaktivuje produkciu keratínu.

Na umývanie vlasov si vyberte šetrný šampón na šedivé vlasy. Ak majú vaše vlasy nežiaduci žltý nádych, zaobstarajte si silver šampón, ktorý zafarbenie neutralizuje. V našej ponuke nájdete aj šampóny na šedivé vlasy s farbiacimi pigmentmi, ktoré vlasom dodajú tmavšiu farbu.

Pre lesklejšie a silnejšie vlasy potom použite kondicionér alebo masku na vlasy. Vyskúšať môžete skrášľujúce suflé alebo sprej so striebornými pigmentmi na oživenie farby bielych vlasov. Bielym vlasom chýba pigment, ktorý pôsobí ako filter slnečného žiarenia, používajte preto vlasové prípravky s UV filtrom, ktoré vás pred škodlivým žiarením ochránia.

Rozhodli ste sa svoje šedivé vlasy zakryť? Riešením je farba na vlasy. Riaďte sa však pravidlom, že použijete o tón svetlejšiu farbu, než bola vaša prirodzená farba vlasov. Farba nebude taká ostrá a bude pôsobiť prirodzenejšie.

Vyberte si zo širokej ponuky prípravkov na sivé a biele vlasy od značiek Alpecin, Schwarzkopf Professional, L’Oréal Professionnel a ďalších. Máme nižšie ceny ako v kamenných obchodoch.