Alpecin

Trápia vás riedke vlasy, trpíte vypadávaním vlasov, hnevajú vás neustále objavujúce sa lupiny, prípadne sa vám začínajú objavovať prvé šediny, ktoré by ste chceli efektne zakryť? Svetoznáma značka šampónov Alpecin má riešenie!

 

Prečítajte si viac o značke Alpecin.

celý text skryť text

Najpredávanejšie

Alpecin: šampón s kofeínom proti vypadávaniu vlasov

Príbeh značky Alpecin sa začal písať už v roku 1903, kedy Nemec Dr. August Wollf založil farmaceutickú spoločnosť. Počas svojho pôsobenia na trhu experimentovala spoločnosť Dr. Wollfa s viacerými produktmi, no nakoniec sa rozhodla špecializovať výhradne na vývoj účinných šampónov pre mužov a toník na výživu pokožky hlavy a samotných vlasov.

Dr. Wollfovi šlo vždy o to, aby jeho produkty plnili účel a boli maximálne funkčné. Ich účinky začali postupne oceňovať muži po celom svete a v dnešnej dobe patrí Alpecin medzi najpredávanejšie značky účinných šampónov na trhu. Kofeínový šampón Alpecin nie je o úžasnej vôni, špičkovej propagácii svetovými celebritami a rozličných pozlátkach. Je to funkčný šampón, ktorý reálne pomôže pri boji s najčastejšími mužskými problémamilupinami, vypadávaním vlasov a následnými riedkymi vlasmi, ale aj pri snahe zachovať pôvodnú farbu vlasov a odstrániť šediny.

Kontinuálny vývoj je základným mottom značky Alpecin, pri nákupe šampónov si tak môžete byť istí, že v jednej fľaške získavate ten najúčinnejší komplex látok, aký je aktuálne možné na trhu zohnať. Ak sa firma špecializuje výhradne na jeden typ produktu, dokáže to dotiahnuť do dokonalosti. V aktuálnej dobe ponúka značka hneď niekoľko výrobkov určených na starostlivosť o mužskú pokožku hlavy a vlasy. Treba dodať, že hoci Alpecin sa zameriava predovšetkým na produkty pre mužov, niektoré produkty sú vhodné aj pre ženy.

Citlivá pokožka hlavy vyžaduje správu starostlivosť

Mnohí muži zanedbávajú starostlivosť o svoje vlasy v domnienke, že dokonalá starostlivosť je predsa doménou nežnejšieho pohlavia. Veľké množstvo mužov pritom trpí na citlivú pokožku hlavy, ktorá sa pôsobením nekvalitných šampónov a nevhodnou starostlivosťou jednoducho poškodí a následne sa ťažko vracia do pôvodného stavu.

Medzi najčastejšie znaky citlivej pokožky patrí napríklad časté svrbenie či pálenie pokožky hlavy po tom, ako si vlasy umyjete lacným sprchovým gélom, ktorý nie je určený na umývanie vlasov. Pri dlhodobej nevhodnej starostlivosti sa citlivá pokožka hlavy okrem svrbenia začne prejavovať aj vážnejšími problémami, ako napríklad vypadávaním vlasov.

Ak chcete citlivej pokožke hlavy dopriať čo najlepšiu starostlivosť, ideálnym riešením môže byť práve šampón Alpecin, konkrétne Alpecin Hybrid. Ten obsahuje radu špeciálne vyvíjaných látok, ktoré účinne nielen čistia, ale zároveň upokojujú podráždenú pokožku hlavy. Alpecin Hybrid naviac posilňuje vlasové vlákna a aktivuje rast nových vlasov, čo sa pri dlhodobom používaní prejaví na viditeľnom zvýšení hustoty a vitality vlasov.

Vypadávanie vlasov? Pomôže Alpecin!

Ak vaším najväčším problémom nie je citlivá pokožka hlavy, ale najmä vypadávanie a rednutie vlasov, najvhodnejším šampónom pre vás bude šampón Alpecin Hair Energizer Coffein Shampoo C1. Ten bol špeciálne vyvíjaný tak, aby stimuloval rast vlasov a zároveň zabraňoval predčasnému vypadávaniu vlasov.

Výhodou šampónu Alpecin C1 je najmä skutočnosť, že sa aplikuje ako klasický šampón do vlasov. Nepotrebujete vykonávať žiadne zložité procedúry, šampón jednoducho nanesiete na mokré vlasy, napeníte a opláchnete, úplne rovnako, ako v prípade iného štandardného šampónu. Pri napenení sa účinné zložky šampónu Alpecin rýchlo vstrebú do pokožky hlavy, kde si plnia svoju úlohu – vyživujú vlasové korienky a prekrvujú pokožku hlavy, čím sa priamo stimuluje rast vlasov. Mnohé recenzie spokojných zákazníkov pritom dokazujú, že šampón Alpecin C1 funguje aj v prípade, že vaše riedke a vypadávajúce vlasy sú výsledkom genetických predispozícií.

Kofeínové tonikum Alpecin pre ešte lepší výsledok

Ak chcete stimuláciu rastu vlasov povýšiť na ešte vyššiu úroveň, akú poskytuje šampón, riešením môže byť Alpecin tonikum Hair Energizer Caffeine Liquid. To obsahuje väčšie množstvo kofeínu, ktorý vyživuje vlasové korienky a efektívne podporuje rast vlasov. Tonikum zároveň slúži aj ako skvelá prevencia pred vypadávaním vlasov. Ak sa blížite do veku, kedy vám začnú vlasy prirodzene vypadávať, odporúča sa pravidelne aplikovať vlasové tonikum Alpecin, ktoré sa postará o to, že vaše vlasy budú nádherne husté a vitálne ešte po dlhú dobu.

Zastavte šediny, prinavráťte vlasom pôvodnú farbu!

V neposlednom rade je potrebné spomenúť tónovací šampón Alpecin Tuning Shampoo. Vlasy postupom času prirodzene strácajú svoju vitálnu farbu a lesk. Začínajú pomaly šedivieť, vypadávať a stávajú sa nevýraznými. Príčinou tohto javu je najmä chýbajúca výživa vlasov. Práve o ňu sa postará šampón Alpecin Tuning Shampoo, ktorý vašim vlasom prinavráti pôvodný lesk a farbu.

Dokonalé vlasy za 3, 2, 1...

V dnešnej dobe sa nemusíte kvôli problémom s vlasmi a pokožkou hlavy obracať na profesionálnych kaderníkov a spôsobovať si zbytočné starosti. Dokonalá starostlivosť o vlasy je vďaka produktom Alpecin tak jednoduchá! Okrem vyššie spomínaných produktov v našej ponuke nájdete aj mnohé ďalšie šampóny a toniká Alpecin, ktoré sú určené na posilňovanie a vyživovanie vlasov a pokožky hlavy.

Neváhajte a doprajte vašim vlasom prvotriednu starostlivosť ešte dnes!