Kadernícke potreby

V sortimente notino.sk nájdete aj profesionálne kadernícke potreby, ktoré využijete v kaderníckych salónoch aj pri farbení vlasov u vás doma.

 

Vyberte si z našej ponuky potrieb pre kaderníkov: profesionálne šampónyštetce na farbenie vlasov, misky na miešanie farby na vlasy, ochranné rukavice a oddeľovacie spony či natáčky na vlasy.

Kvalitné štetce na farbenie vlasov vám pomôžu rovnomerne naniesť farbu na vlasy od korienkov až ku končekom. Ponúkame aj štetec na farbenie vlasov s hrebienkom. Vyberajte kadernícke vybavenie z ponuky profesionálnych značiek Chromwell, TIGI, Babyliss Pro, Olivia Garden alebo Cera za skvelé ceny!

Prečítajte si viac o kaderníckych potrebách na notino.sk.

celý text skryť text

Najpredávanejšie

Kadernícke potreby

Každá žena chce vyzerať krásne a atraktívne. Jedna z prvých vecí, ktorú si muži na žene všimnú, je jej korunka krásy, teda vlasy. Krátke, dlhé, rovné či kučeravé. Prvotriedny vzhľad docielite za pomoci kaderníckych pomôcok. Počnúc gumičkami, cez hrebeň až po natáčky na vlasy. To všetko je pre dobre vyzerajúci a elegantne pôsobiaci image stavebným kameňom.

Hľadáte lacné kadernícke potreby alebo vyžadujete kvalitu a preferujete profesionálne kadernícke potreby? E-shop Notino je miestom, kde nájdete všetko to, čo potrebujete. Či už ste kaderníctvo, ktoré hľadá profesionálne kadernícke pomôcky, alebo žena, ktorá sa nebojí domáceho farbenia a upravovania vlasov. V obidvoch prípadoch sme tu pre vás a naša ponuka kaderníckych potrieb je plne k dispozícii.

Natáčky na vlasy

Kto by netúžil po krásnych vlnitých vlasoch? Ako to docieliť bez toho, aby ste nutne museli navštíviť kaderníctvo? Stačí siahnuť po natáčkach na vlasy. Veľké vlny sa v priebehu pár hodín stanú skutočnosťou, nie iba snom. Natáčkami vytvoríte z rovných vlasov pravidelné a bohaté kučery, ktoré budú v kombinácii s lakom na vlasy perfektne a vytrvalo držať požadovaný tvar. Sú dostupné vo viacerých veľkostiach, dĺžkach, farbách. Môžu sa odlišovať aj na základe použitého materiálu. Obľúbené sú penové, elektrické, ale aj silikónové natáčky na vlasy. Na spanie sú určené mäkké a gumové typy, na použitie počas dňa pokojne aj tvrdšie, plastové. To však samozrejme neznamená, že penové natáčky nemôžete používať aj počas dňa. Natáčky sa líšia aj tým, pre aký typ vlasov sú určené.

Ako natočiť vlasy natáčkami?

Rôzne typy, použitia, účely, ale rovnako krásny výsledný efekt a jednoduché použitie. Penové natáčky na vlasy, nazývané aj papiloty, sú vyrobené z jemnej peny a tvarovacieho drôtika. Predstavujú jednoduchú možnosť, ako vytvoriť vlny bez zbytočného a nežiadúceho ničenia. Vďaka mäkkej pene veľmi dobre držia tvar a miesto na vlasoch, a spoľahlivo tak natáčajú vlasy. Ak hľadáte ideálne penové natáčky na noc, sú to práve tieto. Mäkkosť a jemnosť, ktorú papiloty ponúkajú, nijako nebude narušovať spánok a vám sa nemôže stať, že by sa počas spánku uvoľnili a ohrozili požadovaný výsledný efekt.

Magické natáčky na vlasy predstavujú špeciálny typ. Sú mäkké a podobne ako papiloty sú vhodné ako natáčky na spanie. Tieto natáčky sú určené rôznym vlasovým dĺžkam. Magické natáčky na krátke vlasy sú výrazne menšie, aby sa lepšie prispôsobili krátkym vlasom. Magické natáčky extra dlhého rozmeru sú zase prispôsobené vlasom až do dĺžky 60 cm. Ak ste tu kvôli tomu, že neviete nájsť natáčky na dlhé vlasy, tak ste ich práve našli.

Elektrické natáčky na vlasy možno považovať za moderný spôsob, ktorý nahrádza tradičné varové natáčky. Ultra rýchlo sa nahrievajú, rovnomerne rozkladajú teplo a studenými okrajmi zaisťujú jednoduchú manipuláciu. Zamatový povrch navyše ochraňuje vlasy pred nežiadúcim poškodením. Naviac majú veľmi nízku hmotnosť, a tak umožňujú bezbolestné natočenie už od korienkov. V ponuke nájdete aj elektrické natáčky vybavené funkciou ionizácie. Neváhajte a objednajte si tie najlepšie natáčky na vlasy hneď teraz, a už zajtra môžete mať nespútané vlny, ktorými sa budete páčiť nielen sebe, ale aj okoliu. Nezáleží na tom, či hľadáte veľké natáčky na vlasy ako z filmu, alebo natáčky na trvalú onduláciu. Každopádne, ste na správnej adrese.

Ako natočiť vlasy bez natáčiek?

Natáčky na vlasy, ktoré menia aj najrovnejšie vlasy na záliv plný vĺn, nepredstavujú ani zďaleka jedinú možnosť. Spôsobov, ako natočit vlasy bez natáčiek, je veľa. Prvým, a zdá sa najznámejším, je zapletený vrkoč. Stačí si mokré vlásky zapliesť do jednoduchého vrkoča a ísť spať. Ráno vás vlasy milo ohromia svojou pravidelnosťou vlniek. Ak chcete bohaté vlnky, vytvorte viac menších vrkôčikov, ak požadujete veľké vlnky, zapleťte jeden veľký a voľnejší. Druhým spôsobom je tradičný drdol. Všetky vlasy jednoducho zachytíte gumičkou na temene hlavy a počkáte niekoľko hodín. Samozrejme, existujú aj zložitejšie, no vo väčšine prípadov nepraktickejšie spôsoby. Prvý z nich začína nastrihaním látky na dlhšie prúžky. Z ústrižkov vytvoríte valčeky, okolo ktorých následne omotávate jednotlivé pramienky. Netradičným je aj spôsob, kedy máte na vrchu hlavy položený plastový pohár, okolo ktorého omotávate vlasy a prichytávate ich sponkou. Vlasy navlhčíte rozprašovačom a počkáte, kým vyschnú. Netradičné, no možno vám práve tento systém bude vyhovovať zo všetkých uvedených najviac.

Farbenie vlasov

Žiadne farbenie sa nezaobíde bez misky na rozmiešanie farby a aktivačnej emulzie. Je to nenahraditeľný pomocník, uľahčujúci profesionálne, ale aj domáce farbenie. Okrem misky na rozmiešanie je rovnako potrebný aj štetec na farbenie vlasov. Hrot štetca je vhodný na rozdeľovanie pramienkov a štetiny sa postarajú o rovnomerné nanášanie farby po celej dĺžke prameňov. Pri farbení vám určite bude nápomocná aj metlička na miešanie farby, podložka na roztieranie a fólia na farbené či melírované vlasy.