Prejsť na hlavný obsah

TIGI

o značke TIGI

„Keď sme nemohli nájsť vlasové produkty, ktoré by spĺňali naše predstavy, vyrobili sme si ich sami.“ Tak znejú slová Anthonyho Mascola, jedného zo zakladateľov značky TIGI, ktorá predáva profesionálne vlasové produkty. S ich pomocou vykúzlite v pohodlí domova styling ako od kaderníka.

 

Písal sa rok 1986, keď 4 bratia, Anthony, Toni, Guy a Bruno Mascolovci, založili značku vlasovej kozmetiky TIGI. Z rodinného podniku sa čoskoro stal celosvetový fenomén a vlasová kozmetika TIGI sa dodnes teší obľube profesionálov a zákazníkov po celom svete – okrem iného vďaka svojmu unikátnemu zloženiu. Vlasová kozmetika TIGI totiž často obsahuje pomerne netradičné ingrediencie, ako napríklad uhorkovú vodu, výťažok z rias či luxusný kašmír, šampanské alebo perly.

V širokej ponuke značky si každý nájde šampón TIGI Bed Head priamo na mieru svojim vlasom. Šampón TIGI Bed Head Urban Antidotes Re-Energize dodáva vlasom potrebnú výživu a zanecháva ich krásne lesklé a hebké. TIGI Bed Head šampón Urban Antidotes Reboot sa stará o podráždenú pokožku hlavy a TIGI šampón Dumb Blonde pre zmenu zbaví blond vlasy nežiadúcich žltých odleskov. Pred fénovaním nezabudnite na tepelnú ochranu TIGI Catwalk Sleek Mystique. Na záver vám účes zafixuje akýkoľvek lak na vlasy TIGI. A že je z čoho vyberať!

celý text skryť text