TIGI Bed Head Urban Antidotes Re-energize

šampón pre normálne vlasy

TIGI Bed Head Urban Antidotes Re-energize šampón pre normálne vlasy
TIGI Bed Head Urban Antidotes Re-energize šampón pre normálne vlasy
TIGI Bed Head Urban Antidotes Re-energize šampón pre normálne vlasy
250 ml
5,60

Kód: TIG0066 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 20. 11. 2018
Osobný odber
utorok 20. 11. 2018
TIGI Bed Head Urban Antidotes Re-energize
250 ml | 5,60

Popis kozmetiky TIGI Bed Head Urban Antidotes Re-energize

Popis:
Vlasový šampón Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Energize je určený pre normálne vlasy. S týmto šampónom dodáte mdlým vlasom potrebné živiny, ktoré pomôžu udržať ideálnu rovnováhu vlhkosti vo vlasovom vlákne a dodajú vlasom oslnivý lesk. Šampón zvyšuje lesk vlasov a uzatvára vlasové vlákno, ktoré potom dokáže ďalej udržať farbu. Efektívne čistí, posilňuje a stará sa o vaše vlasy. Zároveň vás šampón bude hýčkať sviežou a neodolateľnou vôňou ovocia, ktorá na vašich vlasoch pretrvá až do ďalšieho umytia. Získajte s vlasovou kozmetikou Tigi nádherné, zdravým a silou žiariace vlasy, ktoré vám bude každý závideť.

Účinky:

  • dodáva vlasom živiny
  • optimalizuje vlhkosť vlasov
  • dodáva vlasom žiarivý lesk
  • posilňuje vlasy

 

Typ vlasov:
Vhodný pre normálne vlasy.

 

Aplikácia:
Naneste do mokrých vlasov, napeňte, opláchnite.

Vlastnosti

Typ vlasov
normálne vlasy
Účinok
hydratácia, lesk a hebkosť, výživa a regenerácia

O značke TIGI

Kozmetika TIGI | Spoločnosť TIGI založili v roku 1986 štyria bratia Mascolovci – potomkovia slávneho talianskeho kaderníka Franca Mascolo, medzi ktorého stálych zákazníkov patrili aj legendárne herečky Sophia Loren a Gina Lollobrigida. Toni, Guy, Bruno a Anthony kráčali v šľapajach svojho otca a v podstate z ničoho vybudovali prestížnu sieť kaderníckych salónov Toni & Guy. Tá má dnes viac než 420 pobočiek v 42 krajinách po celom svete.
Výnimočnosť produktov TIGI teda spočíva najmä v tom, že sú navrhované profesionálnymi vlasovými stylistami pre potreby iných profesionálnych vlasových stylistov. S tým súvisí aj skutočnosť, že TIGI Creative Team každý rok vymýšľa nové kolekcie účesov, určené výhradne na propagáciu troch kľúčových radov tejto exkluzívnej značky – Bed Head, S-Factor a Catwalk.
Práve posledná spomínaná predstavuje pomyselný most spájajúci svety krásnych vlasov a špičkovej módy. Bola to hlavne spolupráca s mladým britským návrhárom Christopherom Kaneom, čo Catwalk posunulo na ďalšiu, ešte vyššiu úroveň. Vďaka tomu teraz kaderníci dokážu uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov túžiacich po vizáži filmových či hudobných hviezd. Nie je bez zaujímavosti, že vôňa kozmetiky TIGI Catwalk je inšpirovaná exkluzívnymi parfémami.
Pri výrobe šampónov, kondicionérov, modelovacích pást a ďalších výrobkov TIGI sa často používajú pomerne netradičné ingrediencie. Napríklad autori kolekcie Catwalk Curlesque na základe poznatkov modernej biológie vytvorili tzv. Catwalk Aquacomplex – unikátny „koktail“ z uhorkovej vody a výťažkov z rôznych druhov rias, chalúh aj morského fenikla. Ten sa krátko po svojom uvedení do predaja stal hitom medzi ženami, ktoré nosia vlnité, prípadne kučeravé vlasy. Samostatnú zmienku si zaslúžia takisto luxusné prísady ako kašmír, šampanské alebo perly, nachádzajúce sa v prípravkoch línie S-Factor.
Značka TIGI iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú vyzerať skvele, ale nemajú chuť tráviť hodiny svojho voľného času v salónoch krásy, hľadajú prvotriednu kvalitu za rozumné ceny, sú hraví, baví ich robiť si kreatívne účesy a vyberajú predovšetkým očami (podľa dizajnu a farby balenia ).