BaByliss PRO Jumbo BAB3025Enahrievacie natáčky

BaByliss PRO Jumbo BAB3025E nahrievacie natáčky
BaByliss PRO Jumbo BAB3025E nahrievacie natáčky
Skryť produkty so špeciálnou zľavou
Kód: BBL2165 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 20. 1. 2020
Osobný odber
už zajtra pondelok 20. 1. 2020
 • Popis produktu
 • O značke
 • Recenzie

Popis produktu BaByliss PRO Jumbo BAB3025E
Vlastnosti

Nahrievacie natáčky BaByliss PRO Jumbo BAB3025E vám umožnia hravo vytvoriť na vlasoch bohaté vlny presne podľa vašich predstáv.

Vlastnosti:

 • profesionálne natočia vlasy a dodajú objem
 • ultra rýchlo sa nahrievajú
 • rovnomerné rozloženie tepla – vlasy sú pružné a lesklé
 • zamatový povrch natáčok chráni vlasy pred poškodením
 • studené okraje zaisťujú jednoduchú manipuláciu
 • nízka hmotnosť natáčok umožňuje natočenie už od korienkov

Technická špecifikácia:

 • 12 ks natáčok, 12 štipcov a 12 kovových pinet
 • extra veľký priemer 38 mm
 • titánovo-keramický povrch (CTC technology)
 • dĺžka kábla zahrievacieho boxu 2,7 m
 • kontrolka prevádzky

Ako používať:
Prístroj umiestnite na rovnú plochu, zapnite ho a nechajte natáčky nahriať. Vlasy rozčešte, oddeľte jeden prameň, naviňte ho na natáčku a tú potom upevnite pomocou sponky. Postup opakujte s ďalšími natáčkami. Nechajte pôsobiť podľa požadovanej výraznosti vĺn 5 – 20 min. Následne natáčky opatrne zložte a upravte vlasy do požadovaného účesu.

Vlastnosti

Typ napájania
sieťový

O značke BaByliss PRO

Značka BaByliss je stelesnením predstavy o profesionálnej vlasovej starostlivosti. Túžite po krásnych rovných vlasoch alebo ste posadnutí vlnami? Francúzsky špecialista na vlasy a jednotka na európskom trhu v oblasti narovnávania vlasov vám prináša neodolateľnú výzvu. Dôverujte profesionálnym výrobkom BaByliss a vlasy sa stanú skutočnou korunou vašej krásy.

Značka BaByliss vzniká v úžasnej pulzujúcej dobe 60. rokov. Na filmových plátnach kraľuje Brigitte Bardot, fanúšičky omdlievajú na koncertoch Beatles a Paríž je magickým miestom, ktoré drží prst na tepe doby a odohrávajú sa tu najzaujímavejšie okamihy svetovej módy. Neďaleko Eiffelovej veže na svojom nápade usilovne pracuje kaderník menom Leliévre a práve z jeho štúdia vyjde prvá elektrická kulma na vlasy. Úspech na seba nenechá dlho čakať a prevratný výrobok zaplavuje kaderníctva. Značka BaByliss je na svete a rozbieha svoju strmú krivku úspechu.

BaByliss sa od začiatku profiluje ako značka pre profesionálov, no s výhodou domáceho použitia. Zrazu nie je problém ani doma vytvárať skvelé účesy. Vďaka nesmiernemu úsiliu, spolupráci s najvýznamnejšími osobnosťami a neustálej chuti po inováciách sa značka BaByliss rýchlo zabývala v profesionálnych salónoch a moderných domácnostiach. Ako súčasť koncernu Conair sa stala jedným z lídrov na celosvetovom trhu v starostlivosti o vlasy a tiež s veľkým náskokom najpredávanejšou značkou v Európe v kategórii vyrovnávania vlasov. Viete, že každý štvrtý vyrovnávač vlasov predaný v Európe nesie značku BaByliss?

Značka BaByliss prináša na slovenský trh nielen úspešné produkty pre ženy, predovšetkým sušiče vlasov, žehličky na vlasy a kulmy, ale aj novú kolekciu výkonných strihačov vlasov a fúzov pre mužov. BaByliss MEN sa stáva svetovo uznávanou značkou v sortimente strihačov vlasov a extra presných zastrihávačov brady.

Kulma BaByliss Curlers Easy Waves je zástupcom širokého sortimentu určeného na vytváranie vĺn a kudrliniek, fény reprezentuje BaByliss Classical Hairdryers. Jedným z hybridov v sortimente je BaByliss Air Brushes Airstyle 300 – kulmofén na objemový styling a lokne. Zaujímať by vás mohla praktická multifunkčná desaťdielna súprava BaByliss Style Mix. Mužov iste zaujme BaByliss For Men zastrihávač vlasov a brady s titan wtech inovatívnou geometrickou čepeľou.

Užite si špičkové parametre a funkčné vlastnosti výrobkov BaByliss. Šetrne, s veľkou starostlivosťou, kvalitou a spoľahlivosťou sa postarajú o vaše vlasy a vy ľahko dosiahnete profesionálne výsledky. Pre krásne vlasy a váš skvelý pocit je tu BaByliss.  

Recenzie BaByliss PRO Jumbo BAB3025E