Pastelové farby na vlasy

Pastelové farby na vlasy
Filter
cenové rozpätie

Darčeky a akcie
Hodnotenie
  •   3
  •   1

Oživte svoj deň pastelovými farbami a dodajte farebnú hravosť svojim vlasom. Pastelové farby na vlasy vám ponúknu množstvo odtieňov, ktoré budú vyzerať skvelo nielen počas leta!

Vyskúšajte populárnu pastelovo ružovú farbu na vlasy, ktorá rozžiari akékoľvek blond vlasy. Alebo oživte svoje vlasy modrou, fialovou alebo zelenou. O perfektný výsledok sa postarajú pastelové farby značiek Maria Nila, L´Oréal ParisWella Professionals a ďalších!

Pastelovú farbu na vlasy si môžete užívať len pár dní alebo celé týždne. Stačí si k tomu vybrať ten správny prípravok. Túžite po krátkodobej zmene na večierok alebo na dovolenku? Siahnite po zmývateľných pastelových farbách, farbách v spreji alebo vyskúšajte vyživujúce masky na vlasy. Vďaka nim získate nielen krásnu farbu, ale aj hebké vlasy na dotyk. A po pár dňoch sa môžete vrátiť k svojej pôvodnej farbe.

Láka vás dlhodobá zmena a viete, že ste zrodení pre pastelové vlasy? Zvoľte dlhotrvajúce farby na vlasy, ktoré vám vydržia dlhšie než vyživujúce masky. Nebudete tak musieť vlasy dofarbovať a užijete si ich hravú a žiarivú farbu omnoho dlhšie. Ani pri pastelových farbách nezabúdajte na ošetrujúce prípravky pre farbené vlasy.

Dôležitá je aj príprava pred farbením

Nie ste blondínka, a napriek tomu chcete krásne svetlé pastelové vlasy? Použite najprv zosvetľovač na vlasy a až po ňom vašu vysnenú farbu. A potom si už len užívajte svoje originálne farebné vlasy!

Farby na vlasy Farbenie vlasov doma Starostlivosť o farbené vlasy