Creed Royal Waterparfumovaná voda unisex

Creed Royal Water parfumovaná voda unisex
Creed Royal Water parfumovaná voda unisex
100 ml

Kód: CRE4013 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním e-mailu spoločnosťou Notino s.r.o. s cieľom informovania o dostupnosti konkrétneho produktu. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.

Popis parfému Creed Royal Water
Zloženie

Royal Water je citrusová aromatická vôňa pre ženy a mužov z dielne unikátnej, luxusnej, dynastickej a súkromnej parížskej značky nikových (niche) parfémov. Značka Creed sa okrem výnimočnej tradície odovzdávanej z otca na syna už od roku 1760 a slávnej histórie (vyše 250 rokov tvorby neobyčajných vôní pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom) pýši aj využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov.

Creed Royal Water, dielo Oliviera Creeda, špičkového návrhára vôní zo šiestej generácie dynastie Creedovcov, je, ako uvádzajú zástupcovia značky, suchou, čistou, zdržanlivou klasikou, vytvorenou ako pocta ďalšej generácii windsorskej dynastie, mladým členom britskej kráľovskej rodiny. Mnohostranná parfémovaná voda Royal Water zachycuje ich kúzlo, energiu a moc. Kráľovsky vznešená, vycibrená a pritom prívetivá, taká je vôňa Creed Royal Water.

Vonná kompozícia Creed Royal Water sa v hlave otvára akordmi citrusov a mäty. V srdci zavoňajú borievky a bazalka a základ pozostáva z tónov pižma a ambry. Celková aróma, nádherne prepájajúca svieže korenisté stránky s aromatickými, zelenými a citrusovými aspektmi, je sviežo zelená a súčasne bohatá.

Parfémovanú vodu Creed Royal Water ocenia najmä ženy a mužmi, ktorí majú radi svieže citrusové aromatické vône s výraznou zelenou stránkou. Navždy si získa milovníkov a milovníčky výnimočných, majstrovsky komponovaných parfémov a, samozrejme, každého, kto dokáže oceniť kvalitu a luxus. Royal Water sa hodí na deň i na večer, a to po celý rok, najlepšie však vynikne za teplejších dní. Svojho nositeľa zahalí do osviežujúcej a kráľovsky vznešenej arómy a spoľahlivo mu zaistí obdivnú pozornosť okolí.

Okrem úchvatných vôní zaujmú všetky parfémy značky Creed aj svojím výnimočným a elegantne krásnym balením. Ako je tomu pri mnohých parfémoch Creed, i na nesmierne štýlovom luxusnom flakóne Royal Water sa objavuje slovo „millesime“, ktoré je puncom kvality. Znamená totiž, že na výrobu parfému boli použité tie najlepšie suroviny z daného roku. Balenie doplňuje krásna svetlá škatuľka so striebristými ozdobnými prvkami.

Creed Royal Water - vznešená vôňa, inšpirovaná mladou generáciou britskej kráľovskej rodiny.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
citrusy, mäta
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
bazalka, jalovec
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
pižmo, ambra
Druh vône
citrusová, aromatická

O značke Creed

Značka Creed viac ako 250 rokov vytvára neobyčajné vône pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom. Od roku 1760, keď ju v Londýne založil James Henry Creed, sa už po sedem generácií odovzdáva z otca na syna.
Značka Creed je okrem svojej dlhej a známej histórie unikátna tiež využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov. Na mieru vytvorené vône od Creed používali aj historické osobnosti ako kráľovná Viktória, cisár František Jozef a jeho manželka „Sissi“, Sir Winston Churchill alebo prezident John F. Kennedy. V súčasnosti prevzali „štafetu“ hviezdnych priaznivcov značky Creed napríklad Robert de Niro alebo Sylvester Stallone.
Creed súčasne zostáva aj naďalej tiež značkou kráľovských rodín. Parfém Creed používa napríklad Kate Middleton. Značka dnes sídli neďaleko Paríža a svoju pôsobnosť rozšírila okrem iného aj do Spojených štátov, kde bol otvorený obchod na Manhattane v roku 2010, pri príležitosti 250. výročia jej vzniku.
Creed uprednostňuje prírodné suroviny najvyššej kvality pred lacnejšími syntetickými alternatívami. Olivier Creed a jeho syn Erwin Creed osobne vyhľadávajú po celom svete tie najčistejšie a vône z nich vyrábajú ručne podľa tradície značky. Olivier a Erwin Creed si zakladajú na rodinnosti podniku a svojej úplnej oddanosti vytváraniu parfémov najvyššej kvality a originality.
Ponuka značky Creed zahŕňa pánske, dámske aj unisex vône, balené v elegantných flakónoch, ktoré sú moderným spracovaním historického odkazu. Medzi tie najslávnejšie parfémy Creed patrí Green Irish Tweed z roku 1985, vytvorený Olivierom Creedom v štýle fougère (vône papradia). V posledných rokoch obrovský úspech zaznamenala ovocno-pižmová vôňa Creed Aventus, inšpirovaná dramatickým životom Napoleona Bonaparte.
Značka Creed, to je umenie vo vytváraní parfémov, absolútny luxus, nadčasovosť a moderný prístup k historickému dedičstvu.  

Recenzie Creed Royal Water