Prejsť na hlavný obsah
Creed Love in White parfumovaná voda pre ženy
Creed Love in White parfumovaná voda pre ženy
Creed Love in White parfumovaná voda pre ženy
Hlava
pomaranč
Srdce
ryža, kosatec, jazmín, magnólia, ruža
Základ
vanilka, ambra, ruža
Druh vôneorientálna, kvetinová

Zažite cestu okolo sveta plnú dobrodružstva. Parfumovaná voda pre ženy Creed Love in White je voňavou ódou na globálnu jednotu a mier. Obsahuje ručne vybrané esencie z piatich svetových kontinentov a odráža tak v sebe sofistikované remeslo a vášeň pre tie najlepšie ingrediencie.

  • kvetinová svieža vôňa
  • pre elegantnú dámu
  • hodí sa pre nezabudnuteľné okamihy

Zloženie vône
Na prvýkrát ucítite sviežu, sladkastú pomarančovú kôru zo slnkom pobozkaného južného Španielska. Ako ďalšie sa vmiešajú ryžové šupky z juhoázijských morí v Tonkine, ktoré dodávajú vonnej kompozícii bohatú slanosť. Jemný egyptský kosatec, biely jazmín z talianskeho pobrežia, narcis z Francúzskej riviéry, to sú tóny, ktoré vo vôni ucítite krátko potom. Sú nasledované krémovou a jemne citrusovou magnóliou a kráľovnou kvetín, bulharskou ružou. V závere sa rozvinú tobolky vanilky a jemne slaná, no sviežo vodná ambra pripomínajúca more.

Príbeh vône
Tento dokonalý mix kvetín bol prvou vôňou značky Creed predstavenou v Amerike. Na jej počesť bola v deň predstavenia budova Empire State Building ožiarená bielymi svetlami. Vôňu Creed Love in White vytvoril Olivier Creed ako spomienku na svoje jachtárske cesty po svete. Obľúbili si ju aj dve prvé dámy Spojených štátov.

CreedLove in White parfumovaná voda pre ženy

24×
75 ml
284,70

Na sklade | 379,60 / 100 ml, vr. DPH | Kód: CRE0100

Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.

1
Večerné doručenie
už dnes
Osobný odber
už zajtra piatok 19. 4. 2024