Creed Love in Whiteparfumovaná voda pre ženy

15×
Creed Love in White parfumovaná voda pre ženy
Creed Love in White parfumovaná voda pre ženy
75 ml

Kód: CRE0100 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.

Darček pre vás
Zadajte v košíku kód niche15 a máte 15 % zľavu na váš obľúbený niche parfém.

Popis parfému Creed Love in White
Zloženie

Zažite cestu okolo sveta plnú dobrodružstva. Parfumovaná voda pre ženy Creed Love in White je voňavou ódou na globálnu jednotu a mier. Obsahuje ručne vybrané esencie z piatich svetových kontinentov a odráža tak v sebe sofistikované remeslo a vášeň pre tie najlepšie ingrediencie.

  • kvetinová svieža vôňa
  • pre elegantnú dámu
  • hodí sa pre nezabudnuteľné okamihy

Zloženie vône
Na prvýkrát ucítite sviežu, sladkastú pomarančovú kôru zo slnkom pobozkaného južného Španielska. Ako ďalšie sa vmiešajú ryžové šupky z juhoázijských morí v Tonkine, ktoré dodávajú vonnej kompozícii bohatú slanosť. Jemný egyptský kosatec, biely jazmín z talianskeho pobrežia, narcis z Francúzskej riviéry, to sú tóny, ktoré vo vôni ucítite krátko potom. Sú nasledované krémovou a jemne citrusovou magnóliou a kráľovnou kvetín, bulharskou ružou. V závere sa rozvinú tobolky vanilky a jemne slaná, no sviežo vodná ambra pripomínajúca more.

Príbeh vône
Tento dokonalý mix kvetín bol prvou vôňou značky Creed predstavenou v Amerike. Na jej počesť bola v deň predstavenia budova Empire State Building ožiarená bielymi svetlami. Vôňu Creed Love in White vytvoril Olivier Creed ako spomienku na svoje jachtárske cesty po svete. Obľúbili si ju aj dve prvé dámy Spojených štátov.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
pomaranč
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
kosatec, ryža, ruža, jazmín, magnólia
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
ruža, ambra, vanilka
Druh vône
orientálna, kvetinová

O značke Creed

p>Značka Creed viac ako 250 rokov vytvára neobyčajné vône pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom. Od roku 1760, keď ju v Londýne založil James Henry Creed, sa už po sedem generácií odovzdáva z otca na syna.
Značka Creed je okrem svojej dlhej a známej histórie unikátna tiež využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov. Na mieru vytvorené vône od Creed používali aj historické osobnosti ako kráľovná Viktória, cisár František Jozef a jeho manželka „Sissi“, Sir Winston Churchill alebo prezident John F. Kennedy. V súčasnosti prevzali „štafetu“ hviezdnych priaznivcov značky Creed napríklad Robert de Niro alebo Sylvester Stallone.
Creed súčasne zostáva aj naďalej tiež značkou kráľovských rodín. Parfém Creed používa napríklad Kate Middleton. Značka dnes sídli neďaleko Paríža a svoju pôsobnosť rozšírila okrem iného aj do Spojených štátov, kde bol otvorený obchod na Manhattane v roku 2010, pri príležitosti 250. výročia jej vzniku.
Creed uprednostňuje prírodné suroviny najvyššej kvality pred lacnejšími syntetickými alternatívami. Olivier Creed a jeho syn Erwin Creed osobne vyhľadávajú po celom svete tie najčistejšie a vône z nich vyrábajú ručne podľa tradície značky. Olivier a Erwin Creed si zakladajú na rodinnosti podniku a svojej úplnej oddanosti vytváraniu parfémov najvyššej kvality a originality.
Ponuka značky Creed zahŕňa pánske, dámske aj unisex vône, balené v elegantných flakónoch, ktoré sú moderným spracovaním historického odkazu. Medzi tie najslávnejšie parfémy Creed patrí Green Irish Tweed z roku 1985, vytvorený Olivierom Creedom v štýle fougère (vône papradia). V posledných rokoch obrovský úspech zaznamenala ovocno-pižmová vôňa Creed Aventus, inšpirovaná dramatickým životom Napoleona Bonaparte.
Značka Creed, to je umenie vo vytváraní parfémov, absolútny luxus, nadčasovosť a moderný prístup k historickému dedičstvu.  

Recenzie Creed Love in White