Annick Goutal L'lle Au Thétoaletná voda pre ženy

Annick Goutal L'lle Au Thé toaletná voda pre ženy
Annick Goutal L'lle Au Thé toaletná voda pre ženy
50 ml

Kód: ANG0481 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Zadajte v košíku kód niche15 a máte 15 % zľavu na váš obľúbený niche parfém.

Popis parfému Annick Goutal L'lle Au Thé
Zloženie

Toaletná voda pre ženy Annick Goutal L’lle Au Thé je voňou inspirovanou vulkanickým ostrovčekom Jeju na pobreží Južnej Kórei. Sviežu toaletnú vodu vyvinuli Camille Goutal a Isabelle Doyen a svetu plnému omamných vôní ju predstavili v roku 2015.

Objavte kúzlo L’lle Au Thé a ponorte sa do čerstvej šťavy z citrusov a mandarínky. Príliv vháňa do vonnej kompozície arómu kvetu mandarínky, osmanthu a čaju a zanecháva za sebou stopu zmyselného pižma. Vydajte sa na ďalekú cestu do Ázie a prineste si nezabudnuteľné zážitky obklopené omamnými vôňami.

Annick Goutal L’lle Au Thé sa iskrivo ligoce v žiare letného slnka, pod ktorého mocnými lúčmi prežijete pravé prázdninové dobrodružstvo a vzrušujúce romániky. Toaletná voda vám v chladných mesiacoch pripomenie leto s jeho krásami a v horúcich dňoch vás osvieži ako kocky ľadu.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
citrusy, mandarínka
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
kvet mandarínky, čaj, osmanthus
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
pižmo
Druh vône
iné

O značke Annick Goutal

p>Parfémy Annick Goutal | Annick Goutal, zakladateľka značky, sa narodila do francúzskej početnej rodiny. Už odmalička prejavovala svoj umelecký talent pri hre na klavír. Annick Goutal sa teda rozhodla zasvätiť svoj život klavíru. Zmena nastala až vo chvíli, kedy si ju na jednom vystúpení všimol fotograf časopisu Vogue. Vďaka svojej prekrásnej tvári sa Annick Goutal čoskoro ocitla na prehliadkových mólach. Svet modelingu ju však postupom času dostatočne neuspokojoval. Zlom nastal v roku 1980, kedy sa Annick Goutal náhodne zúčastnila stretnutia parfemárov v Grass. Svet parfémov si ju podmanil a ihneď sa rozhodla preniknúť do priemyslu parfumov. Začiatky vzniku značky neboli vôbec jednoduché. Annick Goutal nemala s obchodovaním ani s výrobou vôní žiadne skúsenosti. Vďaka svojej usilovnosti, intuícii a odvahe sa Annick Goutal napokon prepracovala medzi najvyššie spoločenské kruhy. Značka Annick Goutal patrí v súčasnej dobe medzi najvyhľadávanejšie. Parfémy Annick Goutal sú výnimočné svojou nežnou zmyselnosťou. Ich poslaním je inšpirácia pre lásku a vzťahy.

Recenzie Annick Goutal L'lle Au Thé