Antonio Banderas Seduction in Blacktoaletná voda pre mužov

Antonio Banderas Seduction in Black toaletná voda pre mužov
Antonio Banderas Seduction in Black toaletná voda pre mužov
Doprava zadarmo
100 ml
22,80

Kód: ANB0029 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra utorok 18. 2. 2020
Osobný odber
už zajtra utorok 18. 2. 2020
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Antonio Banderas Seduction in Black
Zloženie

Antonio Banderas Black Seduction je svieža korenistá vôňa. Je to priamo esencia zvodnosti a zvádzania samotného. Vystihuje neuveriteľne rafinovanú a provokatívnu atmosféru noci, kedy sebavedomý muž zvádza nádhernú ženu. Táto vôňa priamo elektrizuje napätím, ktoré vyvoláva flirt. Jedná sa o vôňu absolútne neodolateľnú, rýdzo prirodzenú a neuveriteľne erotickú.

Kompozícia vône Black Seduction sa odvíja od zmesi korenia obohatenej o lahodne svieže tóny ovocia a o arómu zmyselného dreva. Či už je to sexy kardamón v spoločnosti lahodných ríbezlí či koriander sprevádzaný esenciou cédru.

Toaletná voda Black Seduction je určená modernému mužovi. Podčiarkuje jeho šarm a charizmu. Tento muž má neodolateľný štýl popretkávaný eleganciou. Nechýba mu sebavedomie a vytrvalosť. Muž, ktorý si túto vôňu obľúbi, miluje hry. Zvádzanie je pre neho výzva, je to zábava, ktorú si bezhranične užíva. Z muža priamo vyžaruje zvodnosť a sexuálne napätie. A to je magnetom pre ženy. On je pre ženy neodolateľný. A vie o tom.

Zloženie

Hlava
ríbezle, bergamot
Srdce
koriander, kardamóm
Základ
pižmo, fazule tonka, ambra, céder
Druh vône
orientálna, korenistá

O značke Antonio Banderas

Príťažlivé, charizmatické a neodolateľne autentické. Nechajte sa pozvať do sveta parfémov Antonio Banderas. Herec, ktorý si svojou vášňou získal nielen Hollywood, ale aj srdcia ľudí po celom svete, vás teraz okúzli aj prostredníctvom výnimočných vôní.

Podľa Antonia Banderasa by mal parfum nielen odrážať vašu osobnosť, ale tiež vo vás vyvolávať najrôznejšie emócie a pocity. Každý parfum Antonio Banderas prebudí vaše zmysly a otvorí vám pomyselné dvierka na objavovanie doposiaľ nepoznaného. Dovoľte týmto vôňam, aby vám pripomenuli atmosféru domova či nežný morský vánok alebo vás napríklad premenili na hriešneho zvodcu. Stačí si len vybrať tú, ktorá vás práve najviac priťahuje.

Dnes má značka Antonio Banderas na konte už niekoľko desiatok pánskych aj dámskych vôní. I keď je každá z nich iná, jedno majú spoločné – všetky sú pôvabne zvodné. Nechajte sa aj vy rozmaznávať vôňami s tónmi osviežujúcich citrusov, aromatického korenia, ale aj šťavnatého ovocia alebo nežných kvetín. Sofistikované kompozície na vás čakajú napríklad v pánskej vôni Antonio Banderas The Secret alebo v dámskej Blue Seduction.

Recenzie Antonio Banderas Seduction in Black