Armand Basi In Red Blooming Bouquet

toaletná voda pre ženy 100 ml

Armand Basi In Red Blooming Bouquet toaletná voda pre ženy 100 ml
Armand Basi In Red Blooming Bouquet toaletná voda pre ženy 100 ml
100 ml

Kód: ABA2871 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti tovaru

Armand Basi In Red Blooming Bouquet
100 ml

Stráženie dostupnosti tovaru

Popis parfému Armand Basi In Red Blooming Bouquet

  • kvetinová vôňa
  • pre romantickú ženu
  • na celodenné nosenie

Zloženie

Hlava
fialka, mandarínka, zázvor
Srdce
gardénia, jazmín, konvalinka, ruža
Základ
céder, pižmo, santalové drevo
Druh vône
drevitá, kvetinová

O značke Armand Basi

Armand Basi – vône milovníkov moderného životného štýlu. Jedna z najpoprednejších španielskych módnych značiek, Armand Basi, sa od roku 1987, keď bola založená ako medzinárodná značka spájajúca kozmopolitizmus svojej rodnej Barcelony so silnou stredomorskou identitou, venuje pánskej a dámskej móde, doplnkom a neskôr aj parfémom.
Meno značky odkazuje na hlbokú rodinnú históriu. Armand Basi je jeden zo synov Mercedes Sabi, ktorá na začiatku 40. rokov založila v Barcelone dielňu na pletený tovar, z ktorej sa neskôr – vďaka aktivite jej synov – zrodila úspešná odevná značka. Dnes je návrhárom značky Armand Basi ilustrátor a karikaturista Lluís Juste de Nin, člen rodiny Basi a potomok americkej spisovateľky dánsko-kubánskeho pôvodu Anaïs Nin.
Značka Armand Basi je synonymom pohodlia, kvality a štýlu a stelesňuje moderný aktívny mestský život, nezávislosť a individualitu. Prvý parfém Armand Basi bol uvedený na trh v roku 1999. Originálny obal Basi Homme Armand Basi zrkadlí originalitu samotnej teplej korenenej drevitej vône, vyznačujúcej sa neuveriteľnou eleganciou.
Po nadšenom prijatí prvej vône nasledovali ďalšie, nemenej úspešné. Medzi dámskymi je jednou z najobľúbenejších citrusová a sviežo korenistá vôňa Armand Basi In Red, ktorej nežný obal opäť vyjadruje charakter parfému, najmä jarné kvety v ňom.
Ako tvorcovia sú pod parfémami Arman Basi podpísaní návrhári vôní ako Olivier Cresp, Jean-Pierre Bethouart, Fabrice Pellegrin, Sylvie Fischer, Alberto Morillas, Francis Kurkdjian, Francoise Caron, Alienor Massenet a Nathalie Lorson.
Značka Arman Basi, založená na tradícii veľmi zaujímavej a tvorivej rodiny, ponúka skvelé spojenie moderného aktívneho života so štýlom a kvalitou.

Hodnotenie Armand Basi In Red Blooming Bouquet

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!