ArtdecoBeauty Box Trio magnetická kazeta na očné tiene, tvárenka a krycí krém

Artdeco Beauty Box Trio magnetická kazeta na očné tiene, tvárenka a krycí krém
Artdeco Beauty Box Trio magnetická kazeta na očné tiene, tvárenka a krycí krém
Doprava zadarmo
Odporúčaná maloobchodná cena
9,00

Ušetríte 31%
5152
6,20

Na sklade | Kód: ART1644
1
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 6. 12. 2021
Osobný odber
streda 8. 12. 2021

Popis:
Luxusná kozmetická kazeta Artdeco Beauty Box Trio ponúka skvelú možnosť výberu vašej obľúbenej kozmetiky, ktorú môžete mať vďaka špeciálnemu boxu vždy pri sebe! Obsah boxu drží pevne vďaka magnetom. Do kozmetickej kazety Artdeco Beauty Box Trio sa hravo zmestia tri očné tiene s aplikátorom alebo lícenka s aplikátorom. Odtiene si môžete vybrať sami presne podľa vašich potrieb. Kazeta navyše obsahuje zrkadielko, takže je veľmi praktická aj na cesty. Jednotlivé náplne je nutné dokúpiť zvlášť!

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.