Artdeco Glamour Glosslesk na pery

Artdeco Glamour Gloss lesk na pery
Artdeco Glamour Gloss lesk na pery
odtieň 198.25 5 ml
11,70

Kód: ART03814 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 8. 6. 2020
Osobný odber
pondelok 8. 6. 2020

Popis produktu Artdeco Glamour Gloss
Vlastnosti

Lesk na pery Artdeco Glamour Gloss zahalí pery elegantným leskom a nechá váš úsmev zažiariť v šedi bežných dní.

Vlastnosti:

  • prepožičiava perám jemnú elegantnú farbu a vysoký lesk
  • zabezpečuje potrebnú hydratáciu a nelepí sa na perách
  • opticky pery zväčšuje a dodáva im plnosť
  • praktický aplikátor zaručuje jednoduché nanášanie

Ako aplikovať:
Pomocou aplikátora naneste rovnomerne na celé pery. Nanášajte vždy od stredu pier ku kútikom. Vrstvite a opakujte kedykoľvek počas dňa podľa potreby.

Vlastnosti

Odtieň
ružový
Efekt
lesklý

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.

Recenzie Artdeco Glamour Gloss