Avène Cleanancemicelárna čistiaca voda pre problematickú pleť, akné

Avène Cleanance micelárna čistiaca voda pre problematickú pleť, akné
Avène Cleanance micelárna čistiaca voda pre problematickú pleť, akné
100 ml

Kód: AVE1019 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Popis produktu Avène Cleanance
Vlastnosti

Dosiahnuť dokonale odlíčenú a čistú pleť môže byť ľahšie, než si myslíte. Micelárna voda Avène Cleanance z pleti jemne odstráni všetky nečistoty vrátane make-upu, bez nutnosti oplachovania. Vďaka šetrnému zloženiu ju navyše môžete použiť aj na citlivú pleť očí a pier.

Vlastnosti:

  • jemne čistí a dôkladne odličuje pleť
  • poskytuje pleti príjemné osvieženie a upokojenie
  • zmatňuje pleť a predchádza jej lesklému vzhľadu
  • možno použiť na tvár, oči a pery
  • nemusí sa oplachovať

Zloženie:

  • patentovaná látka Monolaurín – eliminuje nadbytočnú tvorbu kožného mazu
  • termálna voda Avène – pomáha upokojiť podráždenú pleť

Ako aplikovať:
Malé množstvo micelárnej vody naneste na vatový tampón a jemnými ťahmi vyčistite pleť. Neoplachujte. Používajte pravidelne každé ráno a/alebo večer.

Vlastnosti

Typ pleti
mastná, problematická
Účinok
upokojenie, čistenie, proti akné, zmatnenie
Typ pokožky hlavy
mastná pokožka hlavy

O značke Avène

p>Značka Avène v sebe nesie silu termálnej vody, ktorá vzniká vnútri planéty Zem, kde získava svoju jedinečnú silu. Malá dedinka v horách na juhu Francúzska sa preslávila svojou termálnou vodou. Kúpele každý rok dokazujú laickej i odbornej verejnosti, že je možné termálnou vodou Avène odstraňovať problémy pri atopickej dermatitíde, lupienke alebo popáleninách. Kúpeľné procedúry pod dohľadom kožných lekárov tu absolvuje množstvo detských aj dospelých pacientov s kožnými problémami. Kombinácia kúpeľných procedúr a dermatokozmetických prípravkov značky Avène prináša obrovské zlepšenie všetkých symptómov. Účinky termálnej vody sú známe už od roku 1736. Viac ako 300 klinických štúdií potvrdzuje účinnosť termálnej vody Avène a prípravkov, ktoré ju obsahujú.
V roku 1975 získal kúpele lekárnik Pierre Fabre a začal oprašovať dávno zvädnutú známosť kúpeľov a slávneho prameňa Saint Odile. V roku 1990 bol uvedený na trh rad Eau Thermale Avène. K nárastu kapacity kúpeľov, ktoré riešia výlučne kožné ochorenie, došlo v roku 2005. Prísnosť, starostlivosť a vysoké štandardy na zaobchádzanie s termálnou vodou a dlhoročný výskum nových účinných látok radí značku Avène na popredné priečky rebríčka dermatokozmetiky. Vysoký výskyt kožných ochorení v priemyselne vyspelých štátoch potvrdzuje, že cielená, jemná, ale zároveň účinná špecifická starostlivosti je nevyhnutná. Zápalové prejavy prebiehajú aj v kožných ťažkostiach na prvý pohľad nepodobných, ako sú napr. lupienka a akné alebo hojenie rany a atopická dermatitída.
Dermatokozmetika Avène iste obsahuje prípravok proti vášmu problému. Ponúka najväčšie spektrum produktov pre všetky stupne citlivosti – ak je vaša pleť citlivá, precitlivená, intolerantná alebo alergická. Značka Avène ako jediná na svete ponúka sterilné produkty (rad pre intolerantnú pleť a Tolerance Extréme). Špeciálny aplikátor zabraňuje vniknutiu vzduchu a baktérií. Ich hlavnou prednosťou je neprítomnosť konzervačných látok, emulgátorov a parfumácie a minimálne množstvo starostlivo vybraných ingrediencií. Všetky vyššie zmienené špecifiká, ktoré zo značky Avène robia No. 1 vo Francúzsku a No. 2 v Európe (v predajoch v lekárňach) a umožňujú pacientom s kožnými patológiami používať príjemné produkty, ktoré je možné kombinovať s lokálnymi liečivami.

Recenzie Avène Cleanance