Bottega Veneta Pour Hommetoaletná voda pre mužov

7×
Bottega Veneta Pour Homme toaletná voda pre mužov
Bottega Veneta Pour Homme toaletná voda pre mužov
Akcia
Doprava zadarmo
90 ml
79,90

Kód: BTT0028 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
piatok 24. 1. 2020
Osobný odber
piatok 24. 1. 2020
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Bottega Veneta Pour Homme
Zloženie

Toaletná voda Bottega Veneta Pour Homme je stvorená pre individualistického muža, ktorý miluje objavovať nepoznané.

  • aromaticky-drevitá vôňa s výraznými koženými akordami
  • pre charizmatického elegantného muža
  • vhodná na celodenné nosenie

Zloženie vône
V úvode vás osvieži kombinácia kalábrijského bergamotu, sibírskej borovice a jalovca. Po chvíli sa prejavia pikantné jamajské papričky doplnené o jedľu a aromatickú šalviu. Výrazný základ tvorí labdanum, pačula a kože, ktorá vôni zapožičiava svoju jedinečnú hĺbku a zvodnosť.

Príbeh vône
Kompozícia vône je inšpirovaná príbehom muža, ktorý pred ruchom moderného veľkomesta unikne na niekoľko dní do človekom nedotknutej prírody. Prichádza z dynamických Benátok do severotalianskych Dolomitov, kde načerpá novú energiu a rovnováhu. Luxusná vôňa Bottega Veneta Pour Homme bola uvedená na trh v roku 2013.

Zloženie

Hlava
borovica, jalovec, bergamot
Srdce
jedľa, šalvia, jamajské korenie
Základ
labdanum, koža, pačuli
Druh vône
kožená

O značke Bottega Veneta

Talianska značka Bottega Veneta sa preslávila tradičnou remeselnou výrobou produktov z ručne prepletanej kože. Od svojho vzniku v roku 1966 zaviedla nový štandard luxusu a o takmer pol storočia neskôr vydala svoju prvú vôňu. Parfémy Bottega Veneta sú nadčasové a určené pre výnimočné ženy a odvážnych mužov. Vyznačujú sa najcennejšími a najjemnejšími ingredienciami z celého sveta, ktoré zanechávajú trvalý dojem. Dizajn ich flakónov odkazuje na tradičnú benátsku výrobu skla, jeho nadčasovú krásu a príjemnú jednoduchosť.

Bottega Veneta kombinuje prepracovanú remeselnú výrobu s premyslenými inováciami, a tak zaručuje, že každý produkt je nielen krásny, ale aj dokonale funkčný. Estetika Bottega Veneta je rafinovaná, zmyselná a intenzívne osobná. Značka ctí individualitu, umožňuje nositeľovi odhaliť vnútornú silu a sebavedomie. Zaujme určite všetkých, ktorí dokážu oceniť výnimočnosť a zároveň majú radi luxus a sofistikovanosť talianskej módy.

Recenzie Bottega Veneta Pour Homme