Collistar Anti-Hair Loss Redensifying Lotionposilňujúca starostlivosť proti vypadávániu vlasov

Collistar Anti-Hair Loss Redensifying Lotion posilňujúca starostlivosť proti vypadávániu vlasov
Collistar Anti-Hair Loss Redensifying Lotion posilňujúca starostlivosť proti vypadávániu vlasov
Odporúčaná maloobchodná cena
31,90

Ušetríte 10%
100 ml
28,70

Kód: COL1080 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
štvrtok 24. 9. 2020
Osobný odber
už zajtra streda 23. 9. 2020

Popis produktu Collistar Anti-Hair Loss Redensifying Lotion
Vlastnosti

Bezoplachový prípravok Collistar Anti-Hair Loss Redensifying Lotion poskytne vašim vlasom potrebnú starostlivosť, ktorá im chýba.

Vlastnosti:

  • poskytuje vlasom hydratáciu a výživu
  • zvyšuje hustotu a pevnosť vlasov
  • aktivuje činnosť vlasových korienkov
  • posilňuje vlasové vlákna
  • pôsobí preventívne proti vypadávaniu vlasov
  • aktivuje rast nových vlasov

Použitie:
Naneste na uterákom vysušené vlasy. Neoplachujte. Pre maximálny efekt pokračujte ďalšou starostlivosťou z rovnakého radu.

Vlastnosti

Druh balenia
sprej
Typ vlasov
všetky typy vlasov
Účinok
hustota a vitalita, stimulácia rastu, upokojenie
Typ pokožky hlavy
svrbiaca pokožka hlavy, všetky typy pokožky hlavy
Problém s vlasmi
rednutie a vypadávanie vlasov

O značke Collistar

p>Parfémy Collistar | Kozmetika Collistar – Collistar bola pôvodne len divíziou istej talianskej farmaceutickej spoločnosti. V roku 1983 sa však do jej čela postavila Daniela Sacerdote a dala jej úplne nový smer. Dnes si tovar tejto značky môžete kúpiť v približne 2 500 parfumériách a obchodných domoch v Taliansku a vo viac ako 3 000 predajniach v zahraničí.
Filozofia firmy je jednoduchá – ponúkať extrémne kvalitnú a účinnú kozmetiku za konkurencieschopnú cenu. Collistar si zakladá na tom, že dokáže uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov zo všetkých dôležitých cieľových skupín – mladých ľudí, seniorov, jedincov s precitlivenosťou alebo suchou pokožkou a pod.
Vďaka tomuto prístupu sa Collistar môže pochváliť mnohými úspechmi. Je popredným talianskym výrobcom parfémov a vyvinula celý rad revolučných prípravkov – kapsuly s pleťovým sérom, kompaktný bronzový púder a ďalšie unikátne produkty. Jeden z nich, Nourishing Supermoisturizing Compact Cream, bol dokonca vystavený v Národnom múzeu vedy a techniky Leonarda da Vinciho v Miláne.
Nie div, že v niektorých strategických segmentoch (anticelulitídne prípravky, starostlivosť pre mužov, antiaging atď.) sa Collistaru rýchlo podarilo dosiahnuť vysoký podiel na trhu. Obrovskej popularite sa teší napríklad jej aromaterapeutický rad alebo originálne koncipované spreje na opaľovanie.
Collistar je veľkým inovátorom aj v oblasti marketingu. Ako prvá na svete začala na propagáciu kozmetiky využívať reklamné kampane v tzv. „redakčnom štýle“. Jej webové stránky, čo sa týka dizajnu aj obsahu, pripomínajú klasické tlačené katalógy – obsahujú teda fotografie, detailné popisy a, samozrejme, ceny.
Značka Collistar iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú vyskúšať najlepšie talianske vône, zháňajú prvotriednu a efektívnu kozmetiku, trpia celulitídou alebo inými kožnými problémami.  

Recenzie Collistar Anti-Hair Loss Redensifying Lotion