Creed Jardin d´Amalfiparfumovaná voda unisex

1×
Creed Jardin d´Amalfi parfumovaná voda unisex
Creed Jardin d´Amalfi parfumovaná voda unisex
75 ml

Kód: CRE3796 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Nakúpte nad 50 € a vyberte si svoj perfektný darček v košíku. Akcia platí do vypredania zásob.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis parfému Creed Jardin d´Amalfi
Zloženie

Jardin d’Amalfi je svieža citrusová kvetinová vôňa pre ženy a mužov z kolekcie Royal Exclusives, unikátnej, luxusnej, dynastickej a súkromnej parížskej značky nikových (niche) parfémov Creed. Značka Creed sa okrem výnimočnej tradície odovzdávanej z otca na syna už od roku 1760 a slávnej histórie (vyše 250 rokov tvorby neobyčajných vôní pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom) pýši aj využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov.

Creed Jardin d’Amalfi, dielo Oliviera Creeda, špičkového návrhára vôní zo šiestej generácie dynastie Creedovcov, je vonným stvárnením oblasti Amalfi, nádhernej pobrežnej krajiny v talianskej Kampánii. Parfémovaná voda Jardin d’Amalfi vezme svojho nositeľa na olfaktorickú výpravu pozdĺž mnohofarebného mora, krajinou žiariacou exotickým ovocím a luxusným korením, so vzduchom naplneným vôňami. Jardin d’Amalfi naplní zmysly charakteristickou vôňou citrusov v nádhernej, sviežej kvetinovej kompozícii.

Vonná kompozícia Creed Jardin d’Amalfi sa v hlave otvára akordmi mandarínky, bergamotu, ružového korenia a listov pomarančovníka (petitgrain). V srdci zavonia céder, jablko a ruža a základ pozostáva z tónov haitského vetiveru, svetlého pižma a škorice. Celková aróma, nádherne prepájajúca dominantnú citrusovú stránku s ružovými, drevitými, ovocnými, aromatickými a zelenými aspektmi, je iskrivo svieža, letná, nádherne prirodzená a povzbudivá a nechýba mu ani talianska elegancia a romantika.

Parfémovanú vodu Creed Jardin d’Amalfi ocenia najmä ženy a muži, ktorí majú radi svieže citrusové vône. Navždy si získa milovníkov a milovníčky výnimočných, majstrovsky komponovaných parfémov a, samozrejme, každého, kto dokáže oceniť kvalitu a luxus. Jardin d’Amalfi sa najviac hodí na denné nosenie v teplejších mesiacoch. Ide o dokonalý letný parfém. Svojho nositeľa vezme na osviežujúcu olfaktorickú výpravu do záhrady plnej citrusových plodov na talianskom pobreží.

Okrem úchvatných vôní zaujmú všetky parfémy značky Creed aj svojím výnimočným a elegantne krásnym balením, ktoré je moderným spracovaním historického odkazu. Flakóny vôní z kolekcie Creed Royales Exclusives, vyrobené z ručne fúkaného skla od slávnych sklárov z Groupe Pochet, sú priam umeleckým dielom. Flakón Jardin d’Amalfi zdobia zlaté logá značky Creed a elegantný uzáver.

Creed Jardin d’Amalfi - svieža citrusová kvetinová vôňa, inšpirovaná nádherným talianskym pobrežím Amalfi.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
ružové korenie, mandarínka, bergamot, neroli
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
bulharská ruža, jablko, borievka virgínska
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
biele pižmo, škorica, haitský vetiver
Druh vône
citrusová

O značke Creed

Značka Creed viac ako 250 rokov vytvára neobyčajné vône pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom. Od roku 1760, keď ju v Londýne založil James Henry Creed, sa už po sedem generácií odovzdáva z otca na syna.
Značka Creed je okrem svojej dlhej a známej histórie unikátna tiež využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov. Na mieru vytvorené vône od Creed používali aj historické osobnosti ako kráľovná Viktória, cisár František Jozef a jeho manželka „Sissi“, Sir Winston Churchill alebo prezident John F. Kennedy. V súčasnosti prevzali „štafetu“ hviezdnych priaznivcov značky Creed napríklad Robert de Niro alebo Sylvester Stallone.
Creed súčasne zostáva aj naďalej tiež značkou kráľovských rodín. Parfém Creed používa napríklad Kate Middleton. Značka dnes sídli neďaleko Paríža a svoju pôsobnosť rozšírila okrem iného aj do Spojených štátov, kde bol otvorený obchod na Manhattane v roku 2010, pri príležitosti 250. výročia jej vzniku.
Creed uprednostňuje prírodné suroviny najvyššej kvality pred lacnejšími syntetickými alternatívami. Olivier Creed a jeho syn Erwin Creed osobne vyhľadávajú po celom svete tie najčistejšie a vône z nich vyrábajú ručne podľa tradície značky. Olivier a Erwin Creed si zakladajú na rodinnosti podniku a svojej úplnej oddanosti vytváraniu parfémov najvyššej kvality a originality.
Ponuka značky Creed zahŕňa pánske, dámske aj unisex vône, balené v elegantných flakónoch, ktoré sú moderným spracovaním historického odkazu. Medzi tie najslávnejšie parfémy Creed patrí Green Irish Tweed z roku 1985, vytvorený Olivierom Creedom v štýle fougère (vône papradia). V posledných rokoch obrovský úspech zaznamenala ovocno-pižmová vôňa Creed Aventus, inšpirovaná dramatickým životom Napoleona Bonaparte.
Značka Creed, to je umenie vo vytváraní parfémov, absolútny luxus, nadčasovosť a moderný prístup k historickému dedičstvu.  

Recenzie Creed Jardin d´Amalfi