E style Perfect Harmony Palette

paletka očných tieňov so zrkadielkom

E style Perfect Harmony Palette paletka očných tieňov so zrkadielkom
odtieň 08 Posh 9,5 g

Kód: EYT0078 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti tovaru

E style Perfect Harmony Palette
odtieň 08 Posh 9,5 g

Stráženie dostupnosti tovaru

Popis kozmetiky E style Perfect Harmony Palette

Paletka na líčenie očí E style Perfect Harmony Palette vám otvorí možnosti vytvárania tých najúžasnejších variácií očného make-upu.

Vlastnosti:

  • má prirodzené farby
  • má dlhotrvajúcu výdrž
  • vytvorí prirodzené líčenie očí

Použitie:
Nanášajte tiene na očné viečka štetčekom, penovým aplikátorom alebo bruškami prstov.

O značke E style

Česká firma Chris cosmetics pôsobí na trhu od roku 1992. Zaoberá sa výrobou, kompletizáciou, distribúciou a predajom dekoratívnej kozmetiky. Nový rad dekoratívnej kozmetiky E style bol uvedený na trh v roku 2014. Predstavuje spojenie krásy a elegancie s prvotriednou kvalitou a cenovou dostupnosťou. Je určený pre ženy všetkých vekových skupín, ktorých prirodzenú krásu zvýrazňuje.
Firma sa zamerala predovšetkým na starostlivý výber jednotlivých komponentov, ktoré zaručujú vysokú kvalitu. Všetky produkty E style sú podrobované laboratórnemu testovaniu a prísnym kontrolám v súlade s európskymi normami a legislatívou EÚ. Produkcia plne rešpektuje životné prostredie, testy nie sú vykonávané na zvieratách a výrobky neobsahujú zložky živočíšneho pôvodu.
Spoločnosť Chris cosmetics je zapojená do systému EKO KOM. Vyskúšajte kvalitné líčenie z radu E style a buďte krásna každý deň!