Eucerin Menintenzívny krém proti vráskam

Eucerin Men intenzívny krém proti vráskam
Eucerin Men intenzívny krém proti vráskam
50 ml

Kód: EUC1073 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Popis produktu Eucerin Men
Vlastnosti

Vlastnosti:

  • zabraňuje predčasnému starnutiu pleti

Použitie:
Používajte pravidelne každé ráno.

Vlastnosti

Konzistencia
krém
Typ pleti
citlivá, vrásky a zrelá pleť
Účinok
proti starnutiu, lifting
Ochrana pred slnkom
bez SPF
Kedy používať
na deň, na deň aj noc
Aktívne látky
kyselina hyalurónová, koenzým Q10

O značke Eucerin

Dermatokozmetická značka Eucerin patrí medzi celosvetovú špičku vo svojom odbore. Výskum a vývoj svojich prípravkov zakladá na najnovších vedeckých poznatkoch a úzkej spolupráci s dermatológmi. Vďaka tomu ponúka produkty s medicínskym presahom, ktoré reflektujú moderné požiadavky, spĺňajú najvyššie dermatologické štandardy a rešpektujú potreby rôznych typov pleti aj pokožky.

Kozmetika Eucerin má už viac než 100-ročnú tradíciu, počas ktorej sa maximálne naučila rozumieť fungovaniu kože. Ikonická regeneračná masť Eucerin Aquaphor bola prvýkrát predstavená už v roku 1925 a jej úspech stále rastie. Žiadny obsah vody a univerzálne použitie sú len 2 z jej mnohých benefitov. Produkty z kolekcie Eucerin Hyaluron Filler zas predstavujú úplne prvú kozmetickú starostlivosť na svete, pri ktorej bolo preukázané, že zvyšuje účinky estetických zákrokov s kyselinou hyalurónovou.

Či už si vyberiete ošetrujúci krém Eucerin, špeciálnu starostlivosť na ochranu proti slnku alebo šetrný šampón Eucerin, značka má skrátka jasný cieľ – hľadať vždy to najlepšie riešenie pre zdravú a krásnu pleť.

Recenzie Eucerin Men