Gellé Frères Queen Next Door Magnolia Bohèmesprchový olej pre ženy

Gellé Frères Queen Next Door Magnolia Bohème sprchový olej pre ženy
Gellé Frères Queen Next Door Magnolia Bohème sprchový olej pre ženy
200 ml

Kód: GEF0012 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Gellé Frères Queen Next Door Magnolia Bohème

Sprchový olej Gellé Frères Magnolia Bohème Gellé Frères z kolekcie Queen Next Door má príjemné olejovo-gélové zloženie.

Magnolia Bohème je radom pre kráľovnej, ktoré rady unikajú do sveta umenia. Kvetinové tóny tejto kolekcie šepkajú, prebudia vaše zmysly a znejú ako melódie. Hlavný tón je veselý a iskrivý a ak mu budete nablízku, nikdy vám nedôjde inšpirácia.

Po nanesení na pokožku vytvára bohatú penu s vôňou bielej magnólie, prehriatu delikátne sladkými tónmi. Vaša pokožka bude zamatovo jemná a nádherne prevoňaná.

O značke Gellé Frères

Gellé Frères je výrobca parfémov, ktorý sa zrodil v roku 1826 s jedinečným poslaním – prebudiť kráľovnú, ktorá sa vo vás skrýva.

História značky sa začala písať, keď bratia Gelléoví zdedili receptúry Jeana Louisa Fargeona, ktorý bol parfumérom kráľovnej Márie Antoinetty. Ich cieľom bolo priblížiť bežným ľuďom tajomstvá krásy kráľovien vďaka výťažkom z kvetov.

Od svojho začiatku tento výrobca vedel, ako vyjadriť jedinečné savoir fleur. Gellé Frères (Bratia Frèresoví) boli oceňovaní za inovácie v oblasti vôní a kozmetiky a vypracovali si znalosti o kvetoch pohybujúce sa medzi vedou a poéziou, pričom svoju dušu zachytávali do vzácnych fľaštičiek.

Dnes je toto savoir fleur vyjadrené v kolekcii 5 parfémov Queen Next Door. Ich jemná kvetinová vôňa bez alkoholu sa rozvíja po celý deň vďaka inovatívnej technológii mikrokapsúl.

Svoj vlajkový obchod otvorila značka v Paríži na tej najlepšej adrese. Avenue de l’Opéra je srdcom módy a dizajnu a Gellé Frères na nej víta kráľovnej z celého sveta.

Recenzie Gellé Frères Queen Next Door Magnolia Bohème