Goldwell Hair Lacquerlak na vlasy stredné spevnenie

2×
Goldwell Hair Lacquer lak na vlasy stredné spevnenie
Goldwell Hair Lacquer lak na vlasy stredné spevnenie
600 ml

Kód: GLW0278 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Popis produktu Goldwell Hair Lacquer
Vlastnosti

Popis:
Prípravok Goldwell Hair Lacquer je špeciálny lak na vlasy z limitovanej edície, ktorý zaisťuje stredne silnú fixáciu, čím eliminuje nepríjemné poletovanie vlasov. Vlasy sú krásne lesklé. Zabraňuje ich vysušovaniu, zároveň vlasy nelepí a ľahko sa vyčesáva. Je vhodný pre najrozmanitejšie druhy účesov.

Účinky:

  • zabezpečuje stredne silnú fixáciu a lesk
  • chráni proti vlhkosti
  • zabraňuje vysušovaniu vlasov

Typ vlasov:
Vhodné na všetky typy vlasov.

Ako aplikovať:

Nastriekajte zo vzdialenosti cca 25-30 cm na vlasy.

Vlastnosti

Druh balenia
sprej
Účinok
fixácia, spevnenie
Stupeň fixácie
stredná fixácia

O značke Goldwell

Profesionálna vlasová kozmetika Goldwell premieňa všetky priania kaderníkov a ich klientov na realitu. Od roku 1948 ponúka značka Goldwell komplexnú vlasovú starostlivosť a prípravky pre styling v profesionálnej kvalite a známa je aj prelomovými inováciami v kaderníckych salónoch.

Široké produktové portfólio, kvalitné školiace programy a odborné znalosti robia zo značky Goldwell špičku vo svojom odbore. Každoročne predstavuje nové kolekcie a udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami.

Všetky produkty Goldwell nechávajú vyniknúť prácu zručných kaderníkov po celom svete. Pomôžu však aj v bežnej starostlivosti o vlasy v pohodlí domova, takže si pocit krásnych vlasov ako zo salónu môžete ľahko dopriať každý deň. Či už použijete šampón Goldwell pre zdravie a lesk vlasov, jeden zo stylingových prípravkov, alebo Goldwell farbu na vlasy, vždy dosiahnete perfektné výsledky.

Recenzie Goldwell Hair Lacquer