Lierac Rosilogie

dvojfázový koncentrát neutralizujúci začervenanie pleti

Lierac Rosilogie dvojfázový koncentrát neutralizujúci začervenanie pleti
Lierac Rosilogie dvojfázový koncentrát neutralizujúci začervenanie pleti
2 x 15 ml

Kód: LIE01996 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti tovaru

Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Vyberte si v košíku z našej ponuky skvelých letných darčekov k nákupu čohokoľvek nad 40 €.
Lierac Rosilogie
2 x 15 ml

Stráženie dostupnosti tovaru

Popis produktu Lierac Rosilogie

Dvojfázový koncentrát Lierac Rosilogie účinne pôsobí proti permanentnému začervenaniu pleti a viditeľným rozšíreným žilkám v tvári. Starostlivosť tvorí denný a nočný fluid pre meniace sa potreby pleti v priebehu 24-hodinového cyklu.

Vlastnosti:

  • počas dňa upokojuje začervenanie a chráni pleť pred vonkajšími vplyvmi
  • počas spánku hĺbkovo reštrukturalizuje pleť
  • zmierňuje reaktivitu pleti už po 7 dňoch pravidelného používania
  • prevonia pleť jemnou vôňou jazmínu, gardénie a pižma

Zloženie:

  • pre- a probiotiká – podporujú obranyschopnosť pleti
  • enoxolon – upokojuje pleť, tlmí začervenanie
  • prolipidy – pomáhajú reštrukturalizovať krehkú pleť

Ako aplikovať:
1 – 2 dávky denného fluidu aplikujte každé ráno na čistú pleť. Následne môžete naniesť ostatné produkty dennej starostlivosti a make-up. Večer aplikujte 1 – 2 dávky nočného fluidu na vyčistenú pleť a pokračujte ďalšími produktmi nočnej starostlivosti.

Vlastnosti

Konzistencia
sérum
Typ pleti
citlivá
Účinok
proti začervenaniu
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke Lierac

Lierac – očarujúci priekopník v starostlivosti o tvár a telo. Lierac Paris je francúzska kozmetická značka, uznávaná ako líder trhu v oblasti riešení proti starnutiu kože. Laboratóriá Lierac, založené v roku 1975, si rýchlo získali skvelé renomé pre svoju vysokú odbornosť v problematike starnutia a chýb kože a pre unikátnu účinnosť a francúzske čaro svojich výrobkov.
Lierac je prvou dermatokozmetickou značkou špecializovanou na nápravu viditeľných prejavov starnutia a estetických chýb tváre a tela. Značka spája to najlepšie z rastlinných aktívnych ingrediencií s vysokými vedeckými štandardmi, a vytvára tak produkty odrážajúce hodnoty značky. Tými sú inovácia, efektívnosť, bezpečnosť, ženskosť a porozumenie.
Značka Lierac neustále prichádza s novými priekopníckymi produktmi. V roku 1975 to napríklad bol prvý prípravok proti striám, v roku 2009 uviedol Lierac na trh prvý produkt pre remodeláciu tela so schopnosťou preprogramovať kmeňové bunky a v roku 2011 obohatil svet kozmetiky podporujúcej mladosť o prvý prípravok zaisťujúci celkové pôsobenie proti starnutiu vďaka kompletnému zacieleniu na epidermis.
To je len pár príkladov inovatívnych riešení značky Lierac, ktorej paleta produktov zahŕňa okrem iného spevňujúce krémy a spreje, hydratačné mlieka a ďalšie výrobky pre starostlivosť o telo, prípravky proti striám a celulitíde či unikátne sprchovacie gély. Každý prípravok okrem ohromujúcej účinnosti prináša tiež potešenie zmyslov pri aplikácii.
Kozmetika Lierac stelesňuje ideál francúzskej zvodnosti a sprevádza vás každý deň v úsilí vyzerať a zostať krásna.