Nivea Men Deepdarčeková sada XI.

1×
Nivea Men Deep darčeková sada XI.
Nivea Men Deep darčeková sada XI.

Kód: NIV04745 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

voda po holení 100 ml + sprchový gél 250 ml + univerzálny krém 150 ml + antiperspirant roll-on 50 ml

  • Zloženie
  • O značke
  • Recenzie

Vlastnosti

Druh balenia
roll-on
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Typ sady
darčeková sada

O značke Nivea

Svetoznáma značka Nivea bola založená v Nemecku roku 1911. Za jej vznikom stál vizionár a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, ktorý dokázal spojiť olej a vodu do stabilného krému. Pri názve značky vychádzal z latinského pomenovania pre sneh, keď sa nechal inšpirovať čisto bielou farbou produktu. Práve tak vznikol dnes už legendárny krém Nivea.

V roku 1925 získal výrobok nový ikonický modrý obal, ale svojím obsahom je po celý čas až dodnes celkom verný pôvodnej receptúre. Klasický krém Nivea sa stal súčasťou života mnohých generácií. Účinne vyživuje pleť a pokožku a vďaka svojej zamatovo jemnej textúre a špecifickej vôni je pre mnohých krásnou pripomienkou detstva.

Dnes kozmetika Nivea predstavuje už celý rad kvalitných a ošetrujúcich prípravkov, ktoré sú dostupné všetkým. Svojich priaznivcov si rýchlo získal opaľovací krém Nivea alebo rýdzo pánska kolekcia kozmetiky Nivea Men. Nivea ošetruje pleť a pokožku už viac než 100 rokov a za ten čas sa stala skutočným členom miliónov rodín po celom svete.

Recenzie Nivea Men Deep