Philips Bodygroom Series 3000 BG3015/15zastrihávač pre celé telo vodeodolný

Philips Bodygroom Series 3000 BG3015/15 zastrihávač pre celé telo vodeodolný
Philips Bodygroom Series 3000 BG3015/15 zastrihávač pre celé telo vodeodolný

Kód: PHI02192 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním e-mailu spoločnosťou Notino s.r.o. s cieľom informovania o dostupnosti konkrétneho produktu. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.

Popis produktu Philips Bodygroom Series 3000 BG3015/15
Vlastnosti

Túžite po hladkom oholení celého tela bez nepríjemného podráždenia? Vodoodolný zastrihávač chĺpkov na tele Philips Bodygroom Series 3000 BG3015/15 je vybavený čepieľkou so zaoblenými špičkami a protialergénnou planžetou – vďaka tomu dokáže oholiť partie, ako sú nohy, hruď, ramená, podpazušie, brucho a intímnu oblasť hladko a bezpečne. Vďaka vodoodolnosti je pripravený na použitie napríklad počas sprchovania. Holenie a zastrihávanie chĺpkov ešte nikdy nebolo také jednoduché.

Vlastnosti:

 • šetrný zastrihávací systém pre citlivú pokožku
 • na použitie na partie podpazušia, hrudníka, ramien, nôh, brucha aj intímnych miest
 • holiaca hlava s hypoalergénnou planžetou a zaoblenými špičkami proti podráždeniu
 • obojsmerný zastrihávač zachytí aj dlhšie chĺpky
 • rukoväť s ergonomickým tvarovaním
 • vodotesný na použitie v sprche
 • jednoduché čistenie

Technická špecifikácia:

 • 3 nadstavce pre rôznu dĺžku zastrihnutia: 3, 5 a 7 mm
 • na hladké oholenie možno používať aj bez nadstavca
 • dosiahne plné nabitie za 1 hodinu
 • na jedno nabitie vydrží 60 minút nepretržitej prevádzky

Ako používať:
Na zastrihávač nasaďte nadstavec s požadovanou dĺžkou zastrihnutia, zapnite a ohoľte požadované partie. Na hladké oholenie používajte bez nadstavca. Pri hustejšom ochlpení chĺpky najprv zastrihnite pomocou nadstavca a až potom ich ohoľte dohladka.

Vlastnosti

Typ napájania
akumulátorový
Efekt
vodoodolný

O značke Philips

Značka Philips je dôverne známa v mnohých domácnostiach. Sedem modrých písmen v logu so štítom, hviezdami a vlnami nás sprevádza už viac ako 120 rokov. Za obdobie svojej existencie si spoločnosť Philips vybudovala povesť poprednej a mimoriadne dôveryhodnej značky pre oblasti zdravotnej starostlivosti, životného štýlu a osvetlenia.
Spoločnosť Philips & Co. bola založená v roku 1891 v holandskom Eindhovene a jej cieľom bolo pokryť rastúci dopyt po žiarovkách, ktorý priniesla postupujúca elektrifikácia. Jedna z vôbec prvých kampaní bola spustená v roku 1898, keď Anton Philips použil ako marketingový nástroj súbor pohľadníc s holandskými národnými krojmi, keď na každú pohľadnicu pridal slovo Philips zostavené zo žiaroviek.
Postupne sa spoločnosť Philips začala orientovať aj na ďalšie sféry. Dnes je jednotkou v oblasti starostlivosti o osoby s chorobami srdca, akútnej starostlivosti a domácej zdravotnej starostlivosti, energeticky úsporných osvetľovacích riešení a nových osvetľovacích aplikácií a tiež v oblasti pánskeho holenia, zastrihávania a zubnej starostlivosti. V centre jej záujmu stále stoja inovácie a zavádzanie najnovších technológií pre komfort spotrebiteľov. Zásada „rozum a jednoduchosť“ odráža odhodlanie Philips byť trhovo orientovanou spoločnosťou poskytujúcou produkty a služby, ktoré zodpovedajú sľubu danému zákazníkom: „Navrhnuté podľa vás, jednoduché na použitie a moderné.“
Na internetových stránkach notino.sk ponúka Philips svojim zákazníkom výrobky pre mužov aj ženy predovšetkým z radu Osobná starostlivosť určené pre starostlivosť o pleť, vlasy a telo. Môžete tu však tiež nájsť zubné kefky Philips Sonicare z radu Starostlivosť o zuby a ďasná, ktoré sú vybavené našou patentovanou sonickou technológiou pre dokonalý pocit z vyčistených zubov.
Ako súčasť svojho aktuálneho smerovania predstavila spoločnosť Philips nový značkový rad „inovácie a vy“ vychádzajúci zo silného presvedčenia, že inovácia má zmysel iba vtedy, ak je založená na hlbokom porozumení potrebám a želaniam zákazníkov.
Značka Philips patrí k tradičným a prevereným hodnotám a dnes sa identifikuje predovšetkým maximálnym dôrazom na inovácie a potreby zákazníkov. S výrobkami Philips si kupujete to najlepšie z tradičných hodnôt v spojení s najmodernejšími trendmi.  

Recenzie Philips Bodygroom Series 3000 BG3015/15