Philips Sonicare EasyClean HX6511/35sonická elektrická zubná kefka, 2 telá

Philips Sonicare EasyClean HX6511/35 sonická elektrická zubná kefka, 2 telá
Philips Sonicare EasyClean HX6511/35 sonická elektrická zubná kefka, 2 telá
sonická elektrická zubná kefka, 2 telá
74,99

Kód: PHI0846 | Na sklade

Hlavice na zubné kefky Philips Sonicare sú kompatibilné so všetkými elektrickými kefkami na zuby značky Philips Sonicare.

1
Kuriérom GLS
už zajtra štvrtok 24. 9. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis produktu Philips Sonicare EasyClean HX6511/35
Vlastnosti

Užite si po vyčistení zubov o poznanie iný výsledok, o aký sa postará sonická elektrická zubná kefka Philips Sonicare EasyClean HX6511/35. Odstraňuje až 2× viac povlaku než bežné manuálne kefky, efektívne čistí aj medzizubné priestory a línie ďasien a zároveň pomáha k prirodzene belším zubom.

Kefka Philips Sonicare EasyClean je vybavená nielen dvomi časovačmi pre optimálne rozvrhnutie a dodržanie dĺžky čistenia, ale aj programom EasyClean. Ten počas prvých 14 dní pomaly zvyšuje intenzitu čistenia, aby ste si na kefku ľahko zvykli, ak prechádzate z manuálnej. Je teda ideálnou voľbou pre nových používateľov.

Vlastnosti:

 • odstraňuje zo zubov až 2x viac povlaku než manuálna zubná kefka
 • efektívne čistí aj priestory medzi zubami a pozdĺž línie ďasien
 • pomáha bieliť zuby až o 2 odtiene a prispieva k lepšiemu stavu ďasien
 • vďaka šikmému krčku hlavice sa dostane aj do ťažko prístupných oblastí
 • postupne zvyšuje intenzitu čistenia pre ľahkú adaptáciu na kefku
 • bez obáv ju možno používať aj na strojček, zubné náhrady a obnažené krčky

Technická špecifikácia:

 • 1 režim čistenia (Clean)
 • až 62 000 oscilačných pohybov za minútu
 • program Easy start – postupne zvyšuje čistiaci výkon kefky
 • časovač SmarTimer – odpočítava optimálny čas čistenia
 • časovač QuadPacer – pre rovnomerné čistenie celých úst
 • až 2-týždňová prevádzka na 1 úplné nabitie batérie

Príslušenstvo:

 • 2 telá kefky EasyClean
 • 2 kefkové hlavice C1 ProResults
 • nabíjačka

Vlastnosti

Typ napájania
akumulátorový

O značke Philips

p>Značka Philips je dôverne známa v mnohých domácnostiach. Sedem modrých písmen v logu so štítom, hviezdami a vlnami nás sprevádza už viac ako 120 rokov. Za obdobie svojej existencie si spoločnosť Philips vybudovala povesť poprednej a mimoriadne dôveryhodnej značky pre oblasti zdravotnej starostlivosti, životného štýlu a osvetlenia.
Spoločnosť Philips & Co. bola založená v roku 1891 v holandskom Eindhovene a jej cieľom bolo pokryť rastúci dopyt po žiarovkách, ktorý priniesla postupujúca elektrifikácia. Jedna z vôbec prvých kampaní bola spustená v roku 1898, keď Anton Philips použil ako marketingový nástroj súbor pohľadníc s holandskými národnými krojmi, keď na každú pohľadnicu pridal slovo Philips zostavené zo žiaroviek.
Postupne sa spoločnosť Philips začala orientovať aj na ďalšie sféry. Dnes je jednotkou v oblasti starostlivosti o osoby s chorobami srdca, akútnej starostlivosti a domácej zdravotnej starostlivosti, energeticky úsporných osvetľovacích riešení a nových osvetľovacích aplikácií a tiež v oblasti pánskeho holenia, zastrihávania a zubnej starostlivosti. V centre jej záujmu stále stoja inovácie a zavádzanie najnovších technológií pre komfort spotrebiteľov. Zásada „rozum a jednoduchosť“ odráža odhodlanie Philips byť trhovo orientovanou spoločnosťou poskytujúcou produkty a služby, ktoré zodpovedajú sľubu danému zákazníkom: „Navrhnuté podľa vás, jednoduché na použitie a moderné.“
Na internetových stránkach notino.sk ponúka Philips svojim zákazníkom výrobky pre mužov aj ženy predovšetkým z radu Osobná starostlivosť určené pre starostlivosť o pleť, vlasy a telo. Môžete tu však tiež nájsť zubné kefky Philips Sonicare z radu Starostlivosť o zuby a ďasná, ktoré sú vybavené našou patentovanou sonickou technológiou pre dokonalý pocit z vyčistených zubov.
Ako súčasť svojho aktuálneho smerovania predstavila spoločnosť Philips nový značkový rad „inovácie a vy“ vychádzajúci zo silného presvedčenia, že inovácia má zmysel iba vtedy, ak je založená na hlbokom porozumení potrebám a želaniam zákazníkov.
Značka Philips patrí k tradičným a prevereným hodnotám a dnes sa identifikuje predovšetkým maximálnym dôrazom na inovácie a potreby zákazníkov. S výrobkami Philips si kupujete to najlepšie z tradičných hodnôt v spojení s najmodernejšími trendmi.  

Recenzie Philips Sonicare EasyClean HX6511/35