Philips Sonicare Optimal White Standard HX6064/11náhradné hlavice na zubnú kefku

Philips Sonicare Optimal White Standard HX6064/11 náhradné hlavice na zubnú kefku
Philips Sonicare Optimal White Standard HX6064/11 náhradné hlavice na zubnú kefku
HX6064/11 4 ks
25,90

Kód: PHI1487 | Na sklade

Hlavice na zubné kefky Philips Sonicare sú kompatibilné so všetkými elektrickými kefkami na zuby značky Philips Sonicare.

1
Zásielkovňa
pondelok 6. 7. 2020
Osobný odber
pondelok 6. 7. 2020

Popis produktu Philips Sonicare Optimal White Standard HX6064/11

Iba týždeň pravidelného čistenia a vaše zuby môžu byť znateľne belšie. Vyskúšajte náhradné hlavice pre zubnú kefku Philips Sonicare Optimal White Standard HX6064/11. Zaistia vašej ústnej dutine naozaj intenzívne čistenie a navyše pomôžu zbaviť zuby nepríjemného zafarbenia.

Náhradná hlavica Optimal White odstráni až 7× viac povlaku než manuálna kefka a pomáha tiež zlepšiť stav ďasien. Vďaka tomu, že zbaví sklovinu najrôznejších škvŕn od jedla a nápojov, ako je káva, čaj alebo červené víno, zanechá zuby viditeľne belšie.

Vlastnosti:

  • odstraňuje až 7× viac povlaku než manuálna kefka
  • dokonale vyčistí aj tesné medzizubné priestory
  • až o 100 % belšie zuby za 1 týždeň
  • zbaví zuby povrchových škvŕn od jedla a nápojov
  • udrží zuby biele medzi profesionálnym bielením
  • po 3 mesiacoch vás upozorní na potrebu výmeny
  • možnosť synchronizácie s funkciou BrushSync™ kefky SoniCare
  • kompatibilná takmer so všetkými kefkami Philips Sonicare
    (s výnimkou modelov PowerUp Battery a Essence)

Ako používať:
Náhradnú hlavicu nasaďte na svoju elektrickú kefku a opatrne zacvaknite. Ak chcete dosahovať optimálne výsledky, je ideálne meniť hlavicu vždy po uplynutí 3 mesiacov.

O značke Philips

Značka Philips je dôverne známa v mnohých domácnostiach. Sedem modrých písmen v logu so štítom, hviezdami a vlnami nás sprevádza už viac ako 120 rokov. Za obdobie svojej existencie si spoločnosť Philips vybudovala povesť poprednej a mimoriadne dôveryhodnej značky pre oblasti zdravotnej starostlivosti, životného štýlu a osvetlenia.
Spoločnosť Philips & Co. bola založená v roku 1891 v holandskom Eindhovene a jej cieľom bolo pokryť rastúci dopyt po žiarovkách, ktorý priniesla postupujúca elektrifikácia. Jedna z vôbec prvých kampaní bola spustená v roku 1898, keď Anton Philips použil ako marketingový nástroj súbor pohľadníc s holandskými národnými krojmi, keď na každú pohľadnicu pridal slovo Philips zostavené zo žiaroviek.
Postupne sa spoločnosť Philips začala orientovať aj na ďalšie sféry. Dnes je jednotkou v oblasti starostlivosti o osoby s chorobami srdca, akútnej starostlivosti a domácej zdravotnej starostlivosti, energeticky úsporných osvetľovacích riešení a nových osvetľovacích aplikácií a tiež v oblasti pánskeho holenia, zastrihávania a zubnej starostlivosti. V centre jej záujmu stále stoja inovácie a zavádzanie najnovších technológií pre komfort spotrebiteľov. Zásada „rozum a jednoduchosť“ odráža odhodlanie Philips byť trhovo orientovanou spoločnosťou poskytujúcou produkty a služby, ktoré zodpovedajú sľubu danému zákazníkom: „Navrhnuté podľa vás, jednoduché na použitie a moderné.“
Na internetových stránkach notino.sk ponúka Philips svojim zákazníkom výrobky pre mužov aj ženy predovšetkým z radu Osobná starostlivosť určené pre starostlivosť o pleť, vlasy a telo. Môžete tu však tiež nájsť zubné kefky Philips Sonicare z radu Starostlivosť o zuby a ďasná, ktoré sú vybavené našou patentovanou sonickou technológiou pre dokonalý pocit z vyčistených zubov.
Ako súčasť svojho aktuálneho smerovania predstavila spoločnosť Philips nový značkový rad „inovácie a vy“ vychádzajúci zo silného presvedčenia, že inovácia má zmysel iba vtedy, ak je založená na hlbokom porozumení potrebám a želaniam zákazníkov.
Značka Philips patrí k tradičným a prevereným hodnotám a dnes sa identifikuje predovšetkým maximálnym dôrazom na inovácie a potreby zákazníkov. S výrobkami Philips si kupujete to najlepšie z tradičných hodnôt v spojení s najmodernejšími trendmi.  

Recenzie Philips Sonicare Optimal White Standard HX6064/11