Salvador DaliDaliflor toaletná voda pre ženy

2×
Salvador Dali Daliflor toaletná voda pre ženy
Salvador Dali Daliflor toaletná voda pre ženy
100 ml

Tento produkt nie je momentálne k dispozícii | Kód: SAD0018

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

Salvador Dali Daliflor je ovocno-kvetinová dámska vôňa plná sviežosti a elegancie. Otvára sa príjemnou ľahkou kombináciou tónov mandarínky a grapefruitu. Postupne prechádza do jemnej zmesi kvetinových vôní jazmínu, konvalinky a ruže. Zmyselnosť parfému Daliflor vdychuje jeho drevitý základ, ktorý sprevádza opojná vôňa vanilky.


Vôňa dokáže zaujať svojim neobvyklým prevedením flakónu, ktorý stvárňuje neodolateľné krivky krásnej a zvodnej ženy. Hlavu ženy, ktorú parfém Salvador Dali Daliflor evokuje, stvárňujú okvetné lístky ruže. Rovnako tak, ako je neodolateľný obal parfému, je jedinečná a priťažlivá i jeho kvetinová vôňa.


Parfém Daliflor je určený pre všetky ženy, ktoré chcú zažiť pocit výnimočnosti. Vyžarujte zo seba neodolateľnú prirodzenú krásu. Salvador Dali Daliflor je stelesnením ženskosti a zmyselnosti a zároveň podtrhuje krehkosť a eleganciu príznačnú pre ženské pohlavie. Preneste sa do krásneho snu plného magickej príťažlivosti a nekonečne vzdušnej ľahkosti.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
grapefruit, citrónová verbena, fialka, kvety mandarínky
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ruža, jazmín, konvalinka
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
pižmo, santalové drevo, vanilka
Druh vône
kvetinová
Parfémy Salvador Dali | Salvador Dalí, svetoznámy maliar a surrealista minulého storočia, mal mimo iného prsty v návrhoch a výrobe parfémov. Tie vznikli hlavne v 40. a 50. rokoch 20. storočia s priezviskom „futuristický“ a predávali sa pod už vtedy renomovanou umelcovou značkou Salvador Dali. Parfémy Salvador Dali boli dlho veľmi exkluzívne, pretože sa vyrábali v limitovaných sériách a každý flakón platil za malé umelecké dielo. Pokiaľ nemáte práve hlboko do vrecka, možno aj po bezmála šesdesiatich rokoch tieto raritné priekopnícke kúsky zakúpiť v oficiálnom múzeu Salvador Dali. Bežne dostupným značkám (Salvador Dali Purplelips, Salvador Dali Little Kiss) však môžete podľahnúť napr. prostredníctvom nášho obchodu. Ako chlapec chcel byť Dalí postupne kuchárom, Napoleonom a umelcem; netušíme, po čom túžite vy, vždycky ale môžete prinajlepšom pekne voňať.