Adidas Pure Lightnesstoaletná voda pre ženy

10×
Adidas Pure Lightness toaletná voda pre ženy
Adidas Pure Lightness toaletná voda pre ženy
50 ml
6,60

Kód: ADI0062 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra streda 15. 7. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis parfému Adidas Pure Lightness
Zloženie

Adidas Pure Lightness je ovocno-kvetinová vôňa. Je veľmi svieža a ľahká, priamo ideálna pre nosenie na jar a v lete. Vie príjemne ochladiť a navodiť pocit vyrovnanosti aj v tom najväčšom teple.


Hneď v začiatku sa parfém otvára výraznymi, ovocnými tónmi. Predovšetkým aróma jablka je neodolateľná. Istý šmrnc celej esencii dodáva lahodne šťavnatá vôňa vodného melónu. Postupne je však ovocná sviežosť vyvážená záplavou kvetinových vôní. A vďaka magnólii a ľalii ovocno-svieža vôňa prechádza v sladko kvetinovú arómu. Celá kompozícia je následne doplnená vôňami kvetín a podfarbená výrazným jazmínom a púdrovo nežnou fialkou. V samotnom základe dotvára vôňu zmyselný ráz esencie pižma.


Toaletná voda Pure Lightness je tak vôňou neuveriteľne ľahkou, príjemne sviežou a optimistickou. Tieto pocity vyvoláva po celú dobu nosenia. Je veľmi energická, ale zároveň vďaka kvetinovým vôňam klasicky ženská. Chvíľami pôsobí až nežne a to vďaka púdrovým tónom fialky.

Vôňa Pure Lightness je ideálna pre aktívnu ženu milujúcu šport. Táto vôňa totiž dokáže dokonale zvýrazniť odhodlanosť a silu každej ženy. Zároveň však nenápadne podkresľuje jej krásu a šarm. Vôňa je tak stvorená pre športovo založené ženy, ktoré chcú zároveň pôsobiť žensky.


Pure Lightness je vôňa stvorená pre denné nosenie. Je ideálna pre všetky aktivity, počnúc športom až po nenáročné prechádzky či nakupovanie. Nesklame však ani ako výborný doplnok do práce, avšak skôr k ležérnemu oblečeniu.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
melón, jablko
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
fialka, jazmín, konvalinka, magnólia
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
pižmo
Druh vône
ovocná, kvetinová

O značke Adidas

Značka Adidas je u väčšiny známa predovšetkým v spojitosti s produkciou športového oblečenia, obuvi a ďalších doplnkov. Vznik značky sa datuje do roku 1925 a je spojený s menom Adolf Dassler, jej zakladateľom. Adidas dnes patrí k najpredávanejším výrobcom športových produktov.

V posledných rokoch sa Adidas dostáva do povedomia aj v odvetví parfumérie. Adidas svoje svieže a športové vône prezentuje pod záštitou spoločnosti Coty. Série parfémov a rady jedinečných produktov sa stali obľúbenými z dôvodu ich originálnych, ľahkých a nenásilných vôní. Parfémy Adidas do určitej miery korešpondujú s celkovým charakterom a zameraním značky.

Recenzie Adidas Pure Lightness