Alexandre.J Art Deco Collector Discovery Set darčeková sada unisex

1×
Alexandre.J Art Deco Collector Discovery Set darčeková sada unisex
Alexandre.J Art Deco Collector Discovery Set darčeková sada unisex
94,50

94,50 / 1 ks, vr. DPH
Kód: ALJ03969 | Na sklade

The Majestic Musk parfumovaná voda 8 ml + The Majestic Jardin parfumovaná voda 8 ml + The Majestic Amber parfumovaná voda 8 ml + The Majestic Vanilla parfumovaná voda 8 ml + The Majestic Vetiver parfumovaná voda 8 ml + The Majestic Oud parfumovaná voda 8 ml

1
Zásielkovňa
pondelok 26. 7. 2021
Osobný odber
už zajtra nedeľa 25. 7. 2021

Popis Alexandre.J Art Deco Collector Discovery Set
Zloženie

Prečo zostávať len pri jednej vôni, keď je výber taký široký? Perfektný spôsob, ako spoznať hneď niekoľko vonných kompozícií, ponúka unisex parfémová sada Alexandre.J Art Deco Collector Discovery Set. Striedajte vône podľa nálady alebo podľa príležitosti a užívajte si rozmanitosť, ktorú táto sada ponúka.

Obsah sady:

  • The Majestic Musk parfumovaná voda 8 ml
  • The Majestic Jardin parfumovaná voda 8 ml
  • The Majestic Amber parfumovaná voda 8 ml
  • The Majestic Vanilla parfumovaná voda 8 ml
  • The Majestic Vetiver parfumovaná voda 8 ml
  • The Majestic Oud parfumovaná voda 8 ml

Zloženie

Druh vône
iné
Typ sady
darčeková sada

O značke Alexandre.J

Alexandre.J je značka francúzskych niche parfumov, ktoré sú navrhované v súlade so zásadami tzv. vysokej parfumérie (haute parfumérie). Okúzľujúce vône Alexandre.J v sebe ukrývajú atmosféru Orientu a francúzskej barokovej architektúry. Toto unikátne prepojenie úplne odlišných kultúr vás úplne uchváti!
Zakladateľom značky je úspešný francúzsky dizajnér a umelec Alexandre.J, ktorý je veľkým milovníkom starovekého umenia a cestovania. Práve tieto jeho dve veľké záľuby sa spájajú v jeho výnimočných parfumoch, ktoré sú namiešané z tých najušľachtilejších a najvzácnejších ingrediencií z celého sveta. Parfumy Alexandre.J sú plné emócií a neskonalých diaľok. Vyvážené a sofistikované esencie parfumov sú navyše ukryté v mimoriadne prepracovaných fľaštičkách, na výrobu ktorých sú použité úplne unikátne materiály. Flakóny Alexandre.J sú ručne spracovávané a zdobené. Na ich veľmi kreatívnom dizajne je spoznať mimoriadne umelecké nadanie dizajnéra Alexandra.J. Doprajte si nefalšovaný kúsok umenia a luxusu s francúzskymi niche parfumami Alexandre.J!

Recenzie Alexandre.J Art Deco Collector Discovery Set1