Annick Goutal Rose Splendidetoaletná voda pre ženy

Annick Goutal Rose Splendide toaletná voda pre ženy 100 ml
Annick Goutal Rose Splendide toaletná voda pre ženy 100 ml
100 ml

Kód: ANG0109 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Zadajte v košíku kód niche15 a máte 15 % zľavu na váš obľúbený niche parfém.

Popis parfému Annick Goutal Rose Splendide
Zloženie

Annick Goutal Rose Splendide je romantický kvetinový dámsky parfém, ktorý je inšpirovaný očarujúcou a zamilovanou vôňou ruží. Tento parfém je navrhnutý pre ženy, ktoré hľadajú čistotu, nehu a prirodzenú krásu. Vôňa Rose Splendide vás unesie do neobyčajného vysnívaného sveta, kde sa sny stávajú skutočnosťou.

Jedinečné kvetinové esencie vás zahalia do svojho okúzľujúceho závoja utkaného z jemných okvetných plátkov pôvabných ruží. Poddajte sa tomuto vzrušujúcemu pocitu a pohlaďte tak vaše zmysly. Tento exkluzívny dámsky parfém od Annick Goutal sa skvele hodí na denné použitie i na romantickú schôdzku. Jeho nádherná aróma vám spríjemní jarné a letné dni.

Dámska vôňa Rose Splendide od Annick Goutal vás naplní zmyselnosťou a dodá vám nečakaný šarm.

Zloženie

Zloženie
pižmo, ruža, magnólia, hruška
Druh vône
kvetinová

O značke Annick Goutal

p>Parfémy Annick Goutal | Annick Goutal, zakladateľka značky, sa narodila do francúzskej početnej rodiny. Už odmalička prejavovala svoj umelecký talent pri hre na klavír. Annick Goutal sa teda rozhodla zasvätiť svoj život klavíru. Zmena nastala až vo chvíli, kedy si ju na jednom vystúpení všimol fotograf časopisu Vogue. Vďaka svojej prekrásnej tvári sa Annick Goutal čoskoro ocitla na prehliadkových mólach. Svet modelingu ju však postupom času dostatočne neuspokojoval. Zlom nastal v roku 1980, kedy sa Annick Goutal náhodne zúčastnila stretnutia parfemárov v Grass. Svet parfémov si ju podmanil a ihneď sa rozhodla preniknúť do priemyslu parfumov. Začiatky vzniku značky neboli vôbec jednoduché. Annick Goutal nemala s obchodovaním ani s výrobou vôní žiadne skúsenosti. Vďaka svojej usilovnosti, intuícii a odvahe sa Annick Goutal napokon prepracovala medzi najvyššie spoločenské kruhy. Značka Annick Goutal patrí v súčasnej dobe medzi najvyhľadávanejšie. Parfémy Annick Goutal sú výnimočné svojou nežnou zmyselnosťou. Ich poslaním je inšpirácia pre lásku a vzťahy.

Recenzie Annick Goutal Rose Splendide