ArdellIndividuals trsové nalepovacie mihalnice bez uzlíka

1×
Ardell Individuals trsové nalepovacie mihalnice bez uzlíka
Ardell Individuals trsové nalepovacie mihalnice bez uzlíka
Akcia
Short Black
4,30

Na sklade | Kód: ARD2055
1
Večerné doručenie
utorok 30. 11. 2021
Osobný odber
utorok 30. 11. 2021

Túžite po neodolateľnom a zvodnom pohľade? Trsové nalepovacie mihalnice bez uzlíka Ardell Individuals sa veľmi ľahko aplikujú a zaisťujú oslnivý prirodzený efekt mihalníc. Trsy mihalníc možno použiť na jemné zvýraznenie pohľadu aj na dosiahnutie maximálne efektného looku ako žmurkajúca bábika.

Vlastnosti: 

  • zaisťujú neodolateľný a zvodný pohľad
  • dodávajú pohľadu maximálnu intenzitu
  • s prirodzenou čiernou farbou
  • na výber z rôznych veľkostí
  • veľmi ľahko sa aplikujú

Ako aplikovať:

Naneste kvapku lepidla na spoj trsu a priložte tesne na líniu mihalníc. Jemne pritlačte a podržte cca 15 sekúnd do zaschnutia. Trsy mihalníc aplikujte od polovice k vonkajšej línii mihalníc pre prirodzený efekt alebo po celej línii od vnútorného až po vonkajší okraj.

Americká spoločnosť Ardell sa špecializuje na tvorbu umelých rias. V roku 1971 ju založili manželia Arnold a Sydell Millerovci. Hneď ich prvý produkt – „Duralash Individual“ – si rýchlo získal značnú popularitu, čo ich podnietilo k ďalšiemu rozširovaniu portfólia. Dnes Ardell patrí medzi celosvetovo najúspešnejšie a najobľúbenejšie značky v danom trhovom segmente. Jedno z jej hesiel znie: „Pre každú ženu, pre každú udalosť, pre každý spôsob života.“
V ponuke Ardell nájdete nalepovacie, trsové, mono a ďalšie riasy mnohých rôznych štýlov. Drvivá väčšina z nich je zhotovená zo sterilizovaných ľudských vlasov. Sú veľmi efektné a ľahko sa aplikujú aj odstraňujú. Samostatnú zmienku si zaslúži tiež praktické príslušenstvo – lepidlá, štetce, kefky na obočie a ďalšie.
Výrobky Ardell sa vyznačujú prvotriednou kvalitou a priaznivou cenou. O ich výnimočnosti svedčí aj skutočnosť, že ich používa celý rad hollywoodskych vizážistov. Značka Ardell iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú mať krásny a nezabudnuteľný pohľad, sú nároční a neuspokoja sa s málom alebo túžia byť atraktívni pre opačné pohlavie.