Artdeco False Eyelashesumelé mihalnice

Artdeco False Eyelashes umelé mihalnice
Artdeco False Eyelashes umelé mihalnice
Odporúčaná maloobchodná cena
10,00

Ušetríte 21%
65.15 1 ml
7,90

Kód: ART2281 | Viac než 5 ks na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra štvrtok 2. 4. 2020

Popis produktu Artdeco False Eyelashes

Umelé riasy Artdeco dokonale zvýraznia oči a dodajú vášmu pohľadu zvodnú hĺbku a intenzitu.

Vlastnosti:

  • zvýrazňujú pohľad a podčiarkujú krásu očí
  • zahusťujú a predlžujú vlastné riedke či krátke riasy
  • ľahko sa aplikujú aj následne odstraňujú

Ako aplikovať:
Naneste na umelé riasy lepidlo (nie je súčasťou balenia) a nechajte krátko zaschnúť. Priložte ich k okraju očného viečka nad vlastné riasy a pritlačte. Pri odstraňovaní ich jemne odtrhnite.

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.

Recenzie Artdeco False Eyelashes