Artdeco 3 in 1 Make Up Fixing Sprayfixačný sprej na make-up

2×
Artdeco 3 in 1 Make Up Fixing Spray fixačný sprej na make-up
Artdeco 3 in 1 Make Up Fixing Spray fixačný sprej na make-up
Odporúčaná maloobchodná cena
16,00

Ušetríte 18%
100 ml
13,09

Kód: ART3148 | Na sklade
1
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 6. 4. 2020

Popis produktu Artdeco 3 in 1 Make Up Fixing Spray

Produkt na fixáciu líčenia Artdeco 3 in 1 Make Up Fixing Spray je nenahraditeľným pomocníkom, ktorý zaistí, že váš make-up bude stále perfektný aj po niekoľkých hodinách.

Vlastnosti:

  • zaisťuje bezchybný vzhľad
  • vyživuje a hydratuje

Napísali sme o Artdeco 3 in 1 Make Up Fixing Spray
Články

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.

Recenzie Artdeco 3 in 1 Make Up Fixing Spray

tracking pixel