Artdeco High Performance Eyeshadow Stylo

očné tiene v ceruzke

Artdeco High Performance Eyeshadow Stylo očné tiene v ceruzke
odtieň 16 1,4 g
9,70

Kód: ART2932 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra štvrtok 23. 5. 2019
Osobný odber
už zajtra štvrtok 23. 5. 2019
Artdeco High Performance Eyeshadow Stylo
odtieň 16 1,4 g | 9,70

Popis kozmetiky Artdeco High Performance Eyeshadow Stylo

Vodoodolné tiene v ceruzke Artdeco High Performance sú dokonalým spoločníkom nielen pri cestovaní, ale aj všade tam, kde očakávate zvýšený výkon či vlhké prostredie. Doprajte si dokonalé líčenie bez kompromisov.

Vlastnosti:

  • ľahko odolávajú náročným podmienkam a sú odolné proti vode a oteru
  • líčenie vydrží v bezchybnom stave až 16 hodín
  • vďaka krémovej textúre sa ľahko nanášajú
  • forma ceruzkového balenie zaručuje praktickosť a jednoduchosť použitia
  • sú vhodné aj pre citlivé oči a nositeľky kontaktných šošoviek

Ako aplikovať:
Naneste tieň na očné viečko a ihneď vytieňujte, kým stihne zaschnúť. Po použití nezabudnite vždy nasadiť späť viečko a v prípade potreby naostrite strúhadlom Artdeco.

Vlastnosti

Vodoodolné
vodeodolné

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.