Artdeco Brow Duo Powder & Linerceruzka a púder na obočie 2 v 1

Artdeco Brow Duo Powder & Liner ceruzka a púder na obočie 2 v 1
Artdeco Brow Duo Powder & Liner ceruzka a púder na obočie 2 v 1
Odporúčaná maloobchodná cena
17,00

Ušetríte 28%
odtieň 283.16 Deep Forest 0,8 g
12,30

Kód: ART3219 | Viac než 5 ks na sklade
1
Kuriérom GLS
streda 15. 4. 2020

Popis produktu Artdeco Brow Duo Powder & Liner
Vlastnosti

Perfektne definované a výrazné obočie za okamih vďaka jedinému produktu? Ide to ľahko s Artdeco Scandalous Eyes Brow Duo 2 v 1, ktorého súčasťou je ceruzka aj púder na obočie.

Vlastnosti:

  • pomáha definovať tvar obočia a zvýrazňuje jeho prirodzené kontúry
  • dokonale vyplňuje medzery medzi jednotlivými chĺpkami
  • zjednotený odtieň ceruzky aj púdru zaručuje prirodzený výsledok
  • produkt je odolný proti vode aj oteru a nerozmazáva sa

Ako aplikovať:
Ceruzkou definujte tvar obočia a krátkymi ťahmi imitujte chĺpky pre hustejší a plnší dojem. Celkový vzhľad obočia potom dotvorte pomocou penového aplikátora s púdrom.

Vlastnosti

Odtieň
hnedý
Efekt
vodoodolný

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.

Recenzie Artdeco Brow Duo Powder & Liner