Auriga Si-Nails

odlakovač na nechty

Auriga Si-Nails odlakovač na nechty
Auriga Si-Nails odlakovač na nechty
30 ml

Kód: AUR1556 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Popis produktu Auriga Si-Nails

Odlakovač na nechty Auriga Si-Nails ľahko a rýchlo odstráni lak z povrchu nechtov.

Vlastnosti:

  • nedráždi nechtové lôžko
  • rýchlo a účinne odstraňuje lak
  • vyživuje nechty

Použitie:
Naneste odlakovač na vatový tampónik a krátkym priložením na necht lak jemne odstráňte.

O značke Auriga

Belgická farmaceutická spoločnosť Auriga International považuje za svoje poslanie vyvíjať dermatokozmetické produkty pre špecifické potreby pleti, ktoré vždy budú stáť v čele inovácií v tomto odbore. Značka Auriga preto vytvára vysokovýkonné produkty založené na hlbokom know-how.

Všetky zložky prípravkov medzinárodne uznávanej značky Auriga sú starostlivo vyberané výskumným tímom, ktorý neustále vyhľadáva novinky a najnovšie vedecké objavy. Novovyvinuté produkty sú podrobované dôsledným testovaniam účinnosti a klinickým testom vykonávaným renomovanými odborníkmi. Výsledkom sú originálne produkty s obsahom kvalitných aktívnych prísad, ktoré odporúčajú aj lekári.

Účinnosť všetkých svojich produktov spoločnosť Auriga International bez obáv garantuje, a tak je značka Auriga tou správnou voľbou, ak chcete skutočne efektívne bojovať proti vráskam, celulitíde, kruhom pod očami, modrinám a ďalším dermatologickým indikáciám či celkovo zabezpečiť zdravie a krásu svojej pleti, nechtom a celému telu.