BH Cosmetics Sculpt and Blend 2

sada štetcov

BH Cosmetics Sculpt and Blend 2 sada štetcov
BH Cosmetics Sculpt and Blend 2 sada štetcov
BH Cosmetics Sculpt and Blend 2 sada štetcov
Skryť produkty so špeciálnou zľavou
Kód: BHC2134 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: plochý štetec na nanášanie púdru a podkladu + zašpicatený štetec na rozmazávanie + zašpicatený štetec na kontúrovanie + štetec na lícenku + skosený štetec na kontúrovanie tváre + malý štetec na rozmazávanie + malý okrúhly štetec na rozmazávanie + veľký štetec na očné tiene + štetec na kontúrovanie nosa + štetec na detaily

ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra štvrtok 24. 1. 2019
Osobný odber
už zajtra štvrtok 24. 1. 2019
BH Cosmetics Sculpt and Blend 2
10 ks | 31,05

O značke BH Cosmetics

BHcosmetics – to sú luxusné pestrofarebné paletky, ktoré si za veľmi krátku chvíľu získali priazeň žien po celom svete! Farebné odtiene paletiek BHcosmetics sa vyznačujú mimoriadne kvalitnou pigmentáciou, skvelou priľnavosťou k pleti a dlhodobou výdržou bez rozmazania. S dekoratívnou kozmetikou BHcosmetics tak môžete dosiahnuť skutočne profesionálneho nalíčenia!

Dekoratívne paletky BHcosmetics sú veľmi luxusné a majú praktické zrkadielko pre jednoduché líčenie. Z pestrých odtieňov všetkých možných farieb si môžete pohodlne každý deň vybrať ten správny odtieň pre vaše nalíčenie. Hravo tak vykúzlite extravagantný i prirodzený štýl.

Okrem jedinečných paletiek ponúka značka BHcosmetics tiež rúže, maskary, púdre a ďalšiu skvelú dekoratívnu kozmetiku! Luxusnú značku BHcosmetics používajú na líčenie tiež profesionálni vizážisti. Doprajte si skutočnú kvalitu a dokonalé nalíčenie s jedinečnými paletkami BHcosmetics!