Bioderma Hydrabiodarčeková sada IV. pre ženy

Bioderma Hydrabio darčeková sada IV. pre ženy
Bioderma Hydrabio darčeková sada IV. pre ženy

Kód: BIR03503 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Hydrabio Sérum pleťové sérum pre dehydratovanú pleť 40 ml + Hydrabio Masque hydratačná a vyživujúca maska pre citlivú veľmi suchú pleť 75 ml + Hydrabio H2O micelárna čistiaca voda pre dehydratovanú pleť 250 ml

Vlastnosti

Typ pleti
citlivá, suchá
Účinok
hydratácia, upokojenie, výživa
Typ sady
darčeková sada
Kedy používať
na deň

O značke Bioderma

Dermatokozmetika Bioderma si zakladá na znalosti kože a jej biologických mechanizmov. Tento vedecký prístup zaručuje také zloženie produktov, ktoré je presne cielené na rôzny typ alebo problém pleti. Kozmetika Bioderma neobsahuje dermatologicky nevyhovujúce ingrediencie ako parabény, ftaláty alebo formaldehydy. Zloženie všetkých produktov sa skladá iba z čistých aktívnych ingrediencií, ktoré sa nachádzajú v samotnej koži, a preto značka Bioderma zaručuje perfektnú znášanlivosť svojich prípravkov. Všetky produkty starostlivosti o pleť a pokožku prešli klinickými štúdiami a vznikli pod dohľadom expertov z odborov dermatológie, alergiológie a toxikológie.

Od svojho vzniku v roku 1970 má značka na konte niekoľko patentov. Napríklad micelárna voda Bioderma Sensibio je vôbec prvou vzniknutou čistiacou vodou v histórii a tiež sa dodnes radí medzi najobľúbenejšie. Produktový rad Bioderma Sébium zas obsahuje patentovaný Fluidactiv komplex, ktorý efektívne bojuje proti všetkým prejavom mastnej a problematickej pleti.

V portfóliu značky nájdete premyslenú starostlivosť o pokožku celého tela. A čo je dôležité – Bioderma neposkytuje iba dočasnú úľavu, ale rieši vždy priamo príčinu problému. Zaistite dokonalú starostlivosť svojej pleti a pokožke aj vy!

Recenzie Bioderma Hydrabio