Bourjois Healthy Mixkompaktný púder

2×
Bourjois Healthy Mix kompaktný púder
Bourjois Healthy Mix kompaktný púder
odtieň 01 Vanilla 11 g
8,30

Kód: BOU01631 | Na sklade
1
Večerné doručenie
už zajtra štvrtok 9. 4. 2020

Popis produktu Bourjois Healthy Mix

Kompaktný púder Bourjois Healthy Mix prináša dlhotrvajúcu kontrolu nad nežiaducim leskom pleti, zároveň však zachováva jej prirodzený jas. Výsledkom je perfektne zafixovaný make-up a viditeľne odpočinutý vzhľad.

Vlastnosti:

  • zmatňuje pleť a zjednocuje jej farebný tón
  • nevysušuje pleť a poskytuje pocit komfortu
  • zanecháva pleť rozjasnenú a jasnú
  • potlačuje známky únavy pleti
  • má krásnu kvetinovo-ovocnú vôňu
  • obsahuje zabudované zrkadlo a praktickú hubku

Zloženie:

  • vitamíny C, A a B5 – zbavujú pleť príznakov únavy

Ako aplikovať:
Aplikujte pomocou priloženej hubky kedykoľvek počas dňa na make-up alebo samostatne.

O značke Bourjois

Francúzska značka Bourjois, založená v roku 1863 vizionárom Josephom-Albertom Ponsinom, sa špecializuje hlavne na dekoratívnu kozmetiku. Jej prvými produktmi boli voskové make-up tyčinky, určené výhradne pre potreby divadelných hercov a nesúci vtipné názvy ako „Jealous“ („žiarlivý“) či „Lovesick“ („roztúžený“).
Dnes Bourjois dodáva na trh pestrú škálu výrobkov – maskary, ceruzky na oči, rúže, čistiace mlieka, dezodoranty, sprchovacie gély, parfémy a iné – pričom cielia najmä na ženy. Stále sa však snažia držať svojej pôvodnej filozofie a ponúkať zákazníkom špičkovú kvalitu za rozumnú cenu. Make-upy Bourjois sú odvážne, vkusné a elegantné a hodia sa na každú príležitosť aj náladu. Vôňa vás potom prekvapí svojou zmyselnosťou a intenzitou.
Stojí za zmienku, že „mladšia sestra Chanel“ (ako sa Bourjois sama prezentuje) je doslova posadnutá farbami. V jej katalógu nájdete 400 rôznych odtieňov, pričom štvrtina z nich sa každý rok obmieňa v závislosti od aktuálnych trendov. Veľký dôraz sa kladie aj na dizajn obalov – Bourjois dokonca pravidelne vyrába limitované zberateľské série v štýle vintage.
Bourjois si zakladá tiež na tom, že sa neustále snaží vyvíjať nové, inovatívne prípravky. Okrem iného vynašla maskaru s dvoma koncami (Coup de Théâtre) či práškové očné tiene v šikovnej škatuľke so zabudovanou kefkou (Suivez Mon Regard). Kozmetiku Bourjois s obľubou používajú nielen profesionálni maskéri a stylisti, ale aj celý rad celebrít, ako napr. Kate Hudson, Jessica Simpson, Kate Middleton či členovia populárnej chlapčenskej kapely One Direction.
Značka Bourjois iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú vyzerať krásne, túžia si vytvoriť svoj vlastný osobitý imidž, sú kreatívni a radi sa líčia.  

Recenzie Bourjois Healthy Mix