Burberry Brit for Herdarčeková sada I. pre ženy

Burberry Brit for Her darčeková sada I. pre ženy
Burberry Brit for Her darčeková sada I. pre ženy
55,90

Kód: BUR09037 | Na sklade

parfumovaná voda 100 ml + parfumovaná voda 30 ml

1
Zásielkovňa
streda 23. 9. 2020
Osobný odber
streda 23. 9. 2020

Popis parfému Burberry Brit for Her
Zloženie

So svojou vôňou sa už nikdy nemusíte lúčiť nadlho. Dámska parfémová sada Burberry Brit for Her obsahuje úplnú verziu vône a jej miniatúru. Ľahko si nájde miesto aj v tej najmenšej kabelke a kedykoľvek počas dňa vás znovu zahalí do nezameniteľnej arómy.

Vlastnosti:

  • obsahuje úplnú veľkosť vône a jej miniatúru
  • miniatúra vône je ideálna do kabelky
  • vôňa vhodná na každodenné nosenie

Zloženie

Druh vône
ovocná, kvetinová
Typ sady
darčeková sada

O značke Burberry

Burberry – ikonická a rýdzo britská značka je doslova esenciou krajiny svojho vzniku. Vo svete módy aj parfémov dnes stelesňuje nadčasovú eleganciu, vycibrený štýl a odkaz na tradície.

Značka Burberry sa zrodila už v roku 1856, keď mladý Thomas Burberry začal pracovať v obchode s oblečením pre vonkajšie aktivity. Zameral sa na vývoj nových materiálov a v roku 1888 si svoju práve vynájdenú vodoodolnú, ale napriek tomu priedušnú látku gabardén nechal patentovať.

Praktické kúsky oblečenia Burberry ocenila napríklad výprava Roalda Amundsena pri ceste na južný pól. Dôstojníci slúžiaci v 1. svetovej vojne zas nosili kabátiky, ktoré sa stali vyhľadávanými aj medzi civilistami. V 50. rokoch sa potom značka stala dvorným dodávateľom britskej kráľovskej rodiny.

Ikonické logo s cválajúcim rytierom na koni a kockovaný vzor je už dlhé desaťročia zárukou prémiovej kvality, rovnako ako kozmetika a vôňa Burberry. Tradičné hodnoty značky v sebe skrýva každý parfém Burberry. Kúzlo britskej elegancie tak môžete na vlastnej koži sami vyskúšať aj vy.

Recenzie Burberry Brit for Her