Captain Fawcett Limited

kozmetická sada I.

Captain Fawcett Limited kozmetická sada I.
Captain Fawcett Limited kozmetická sada I.
Captain Fawcett Limited kozmetická sada I.
kozmetická sada I.
22,45

Kód: CFW01361 | Viac než 5 ks na sklade

Sada obsahuje: Vosk na fúzy 15 ml + Skladací hrebeň na fúzy

ks
Zásielkovňa
pondelok 25. 2. 2019
Osobný odber
utorok 26. 2. 2019
Captain Fawcett Limited
kozmetická sada I. | 22,45

Vlastnosti

Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ sady
kozmetická sada
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke Captain Fawcett

Táto značka nesie meno neohrozeného edwardianského cestovateľov a prieskumníka, kapitána Peabodyho Fawcetta. Ten v roku 1905 bez stopy zmizol počas pátrania po prameňoch tajomnej rieky Ubangi – jedného z hlavných prítokov Konga.

O 92 rokov neskôr bol na povale istého domu objavený starý otlčený kufor s veľmi cenným obsahom. Išlo predovšetkým o toaletné puzdro plné rôznych balzamov, mastí a olejov, ktoré Fawcett a jeho spoločníci počas svojich dobrodružných expedícií používali. Okrem neho sa v polorozpadnutej cestovnej batožine nachádzali tiež obsiahle denníky, ktorých stránky ukrývajú fascinujúce príbehy o nedostatku, vytrvalosti a odvahe prekonávať prekážky, a podrobné zoznamy exotických ingrediencií, z ktorých kapitán vyššie spomínané prípravky vyrábal.

Vďaka tomu dnes v ponuke Captain Fawcett nájdete skutočne unikátne produkty. Nie div, že kozmetika Captain Fawcett si rýchlo získala obrovskú obľubu a na jej účinky prisahá celý rad známych osobností. Značka Captain Fawcett určite zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú podčiarknuť svoj imidž džentlmena, sú nároční, neuspokoja sa s málom a túžia cestovať po svete a objavovať jeho dosiaľ nepoznané krásy.