Je kozmetika Sally Hansen naozaj taká dobrá?

Sally Hansen patrí medzi najobľúbenejšie a najkvalitnejšie značky starostlivostio nechty na svete. Jej kľúčovým produktom je špeciálny spevňujúci lak na nechty Hard as Nails, ktorý je veľmi populárny medzi profesionálnymi manikérmi aj laickou verejnosťou. Bola som zvedavá, prečo je tento lak tak výnimočný a obľúbený, preto som sa ho rozhodla ho vyskúšať spolu s ďalšími produktmi od Sally Hansen a podeliť sa s vami o svoje dojmy.

Sally Hansen

Spevňujúci lak na nechty Hard As Nails Xtreme Wear


Prvá vec, ktorú som ocenila, je neuveriteľne pestrá škála odtieňov, ktorú Sally Hansen z tohoto laku ponúka. Posúďte samy, že farieb, v ktorých tento lak môžete zohnať, je nielen skutočne veľa, ale sú aj krásne a nevšedné. Ja som vyskúšala odtieň Violet Voltage a musím povedať, že na nechtoch vyzerá ešte oveľa lepšie, než vo fľaštičke. Naniesla som dve vrstvy, ale už po nanesení tej prvej vyzeral lak úžasne, takže dve ani neboli nutné. Ja som však chcela vyskúšať, ako rýchlo lak schne a ako dlho vydrží (v dvoch vrstvách). Samotná aplikácia laku je tiež úžasná - lak má dlhý a plochý štetec, ktorý je presný a lak s ním nanesiete naozaj pohodlne. Schne rýchlejšie, než by ste čakali - chvíľočku po nalakovaní sú nechty suché a lak, nielenže nechty naozaj spevní, ale navyše vydrží bez zmien naozaj dlho. Toto je podľa mňa ozajstná kozmetická "must have".

Lak na nechty Sally Hansen Fuzzy Coat


Ďalším super lakom na nechty od Sally Hansen je lak Fuzzy Coat. Je jedinečný v tom, že má 3D textúru a je zložený zo špeciálnych vlákien, ktoré pripomínajú priadzu. Navyše aj farebnosť, ktorú táto kolekcia ponúka, je naozaj zaujímavá a v kombinácii s 3D textúrou na nechtoch vyzerá výborne. Ak chcete vyskúšať niečo nevšedné, tak môžem len odporučiť. Môj tip je použiť ako podklad jednofarebný lak a Sally Hansen Fuzzy Coat naniesť ako druhú vrstvu. Jediná nevýhoda tohto laku je to, že odlakovanie je naozaj zdĺhavé, takže to chce trochu väčšiu  trpezlivosť.

Intenzívna starostlivosť na nechty a nechtovú kožičku Sally Hansen Cuticle Rehab


O tomto kréme som, ešte pred tým, než som sa ho rozhodla ho vyskúšať, čítala veľa zaujímavých ohlasov a recenzií - väčšina z nich bola pochvalných. Vzhľadom k tomu, že ja sama mám problémy s lámaním nechtov, tak som bola zvedavá, ako tento vyživujúci krém bude fungovať. Starostlivosť má olejovú až gélovú konzistenciu, ktorá nechtovú kožičku naozaj hydratuje a zjemní, takže sa potom veľmi dobre upravuje. Naviac, ak vás trápi suchá a olupujúca sa pokožka alebo zádery okolo nechtov, tento krém vám pri pravidelnom používaní každý deň (niekedy aj viackrát denne) naozaj pomôže. Výhodou je skvelý aplikátor, takže túto starostlivosť môžete použiť kdekoľvek, pretože ho nanesiete naozaj ľahko. Bohužiaľ ale musím povedať, že som nespozorovala žiadny zásadný účinok proti štiepeniu nechtov, v čo som dúfala najviac. Ale je pravda, že nechty po pravidelnom používaní boli silnejšie a hlavne boli na prvý pohľad hladšie.

Nestihli ste sa opáliť? Vyskúšajte tónovací sprej Sally Hansen Airbrush Legs


Síce sa už nachádzame za polovicou leta, ale ja som ešte nemala čas sa opáliť. Preto som bola celkom zvedavá na tónovací sprej na nohy Sally Hansen Airbrush Legs, ktorý sľubuje rovnomerné opálenie behom niekoľkých okamihov. Mala som celkom obavy zo štyroch vecí: jednak z toho, ako sa bude sprej na nohy aplikovať a predovšetkým rozotierať, druhak, ako dlho vydrží, či nebude farbiť a potom či pôjde dobre umyť. Aplikácia je pohodlná, stačí nastriekať zo vzdialenosti približne 10 cm a rozotrieť, je to rýchle a pohodlné a výsledok je naozaj vidieť okamžite. Podľa toho, aký intenzívny odtieň si želáte, toľko prípravku použijete. Sprej sa pomerne dobre rozotiera, nezanecháva "mapy", okamžite zaschne a vydrží celý deň. A hlavne nezafarbí oblečenie. Večer (alebo kedykoľvek potrebujete) ho ľahko zmyjete vodou a mydlom. Takže ak máte problém s opaľovaním nôh, tak tento tónovací sprej určite je pre vás riešením.

Celkovo musím kozmetiku Sally Hansen naozaj pochváliť, veľmi milo ma prekvapili hlavne lak na nechty Hard As Nails Xtreme Wear a tónovací sprej na nohy - teda by som im rada udelila päť hviezdičiek z piatich. Ale aj s inými výrobkami, ktoré som vyskúšala, som bola spokojná a mohla by som ich s pokojným svedomím odporučiť.

A aké skúsenosti s kozmetikou Sally Hansen máte vy? Napíšte nám ...