Sally Hansen Airbrush Legs

tónovací sprej na nohy

Sally Hansen Airbrush Legs tónovací sprej na nohy
Sally Hansen Airbrush Legs tónovací sprej na nohy
Sally Hansen Airbrush Legs tónovací sprej na nohy
odtieň 003 Tan Glow 75 ml
7,90

Kód: SHN1514 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
K nákupu produktov Sally Hansen v hodnote nad 9 € teraz získate štýlovú kozmetickú taštičku ako darček.
Zásielkovňa
už zajtra štvrtok 25. 4. 2019
Osobný odber
už zajtra štvrtok 25. 4. 2019
Sally Hansen Airbrush Legs
odtieň 003 Tan Glow 75 ml | 7,90

Popis kozmetiky Sally Hansen Airbrush Legs

Tónovací prípravok na nohy Sally Hansen Airbrush Legs je tou správnou voľbou pre nádherne hladké, príťažlivé a zvodné nohy.

Vlastnosti:

  • zaisťuje pokožke prirodzene opálený vzhľad
  • perfektne kryje jazvy, modriny a žilky
  • stimuluje mikrocirkuláciu
  • prípravok je vodoodolný
  • odolá oteru oblečením

Použitie:
Nádobku pred použitím dôkladne pretrepte a nastriekajte na celú pokožku nôh z dostatočnej vzdialenosti. Nechajte zaschnúť.

Vlastnosti

Konzistencia
sprej

O značke Sally Hansen

Sally Hansen patrí k najúspešnejším značkám v oblasti starostlivosti o nechty. Je pomenovaná po svojej zakladateľke, ktorá koncom päťdesiatych rokov minulého storočia vytvorila ochranný a spevňujúci lak Hard As Nail. Ten si rýchlo získal obrovskú popularitu nielen medzi laickou verejnosťou, ale aj profesionálnymi manikérmi.
Nechtová kozmetika Sally Hansen, obsahujúca rastlinné výťažky aj exkluzívne prísady ako perlový proteín či koralový vápnik, dodáva nechtom potrebné vitamíny i minerály a zabraňuje ich vysychaniu. V jej zložení nenájdete žiadne formaldehydy, DBP (dibutyl ftalát) ani toluén a je testovaná výhradne pomocou alternatívnych metód – teda nie na zvieratách.
Sally Hansen je v súčasnosti považovaná za svetovú jednotku v oblasti výroby farieb na nechty, kde ťaží tak zo svojich bohatých skúseností, ako aj zo spolupráce s poprednými módnymi návrhármi. Zameriava sa však aj na liečbu poškodených nechtov (posilňujúce laky, vyživujúce oleje atď.) A v neposlednom rade aj na odstraňovanie chĺpkov.
Filozofia Sally Hansen je jednoduchá – vzdelávať spotrebiteľov a vyvíjať kvalitné, účinné prípravky, ktoré sa ľahko aplikujú a súčasne sú cenovo konkurencieschopné. Stojí za zmienku, že táto spoločnosť ponúka tiež celý rad nástrojov na manikúru – teda rôznych klieštikov, pilníkov, nožničiek atď.